200TL kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan APR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 821
Preo MG11 alabilirsin aynı kulaklığı kullanıyorum 3-4 aydır. Ürün çok iyi. Sadece bir kere mikrofonundaki siyah kablo yerinden çıkmıştı ama akrabam sağ olsun dövmüştü kulaklığı. Pardon bisiklet süreceksen dediğim olmaz.

Preo MG11 alabilirsin aynı kulaklığı kullanıyorum 3-4 aydır. Ürün çok iyi. Sadece bir kere mikrofonundaki siyah kablo yerinden çıkmıştı ama akrabam sağ olsun dövmüştü kulaklığı. Pardon bisiklet süreceksen dediğim olmaz.
Aman hocam sakın Preo'ya bulaşmayın. Kablosuz kulaküstü bir model aldım, 2 ayda normal bir şekilde kulaklığı çıkarırken kırıldı.

Merhabalar 150TL civarında kulaklık arıyorum. Neredeyse her gün bisiklet sürdüğüm için bisiklet kullanımına uygun olması gerekir. Ve yüksek ses ile müzik dinlemeyi seviyorum. Önereceğiniz kulaklıklar var mıdır?

Aklımda olan modeller:

-Haylou GT1 Pro.
-Sony MDR-ZX310APB.

Son düzenleme:
Aman hocam sakın Preo'ya bulaşmayın. Kablosuz kulaküstü bir model aldım, 2 ayda normal bir şekilde kulaklığı çıkarırken kırıldı. Bilmiyorum ben kablolu oyuncu kulaklığı aldım. Canavar maşallah.
Aman hocam sakın Preo'ya bulaşmayın. Kablosuz kulaküstü bir model aldım, 2 ayda normal bir şekilde kulaklığı çıkarırken kırıldı.
Ben kablolu oyuncu kulaklığı aldım çok iyi ses kalitesi falan.

Geri
Yukarı