200TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
170-220

M.M.A

Hectopat
Arkadaşlar, selamünaleyküm öncelikle kulaklık almayı düşünüyorum ama bütceme ait çok fazla kafa karıştırıcı veya kötü yorum görüyorum. 170-220TL aralığında bir kulaklık istiyorum ve H360G, H2016D ve Redragon Scylla modelleri buluyorum. Araştırmalarımda H360G ve H2016D de sıkıntı yaşamayan görüyorum fakat H2016D stoklarda mevcut olmadığı için veya çok pahalıya satıldığı için eliyorum. Geriye H360G ve Redragon Scylla kalıyor ardından bir araştırmadan sonra Redragon Scylla modelinin çok önerildiğini görüyorum fakat 7.1 olmadığı için H360G ile kararsızlığa giriyorum. 7.1 olması önemli midir, Redragon daha mı kalitelidir veya bunlardan daha güzel bir model var mıdır benimle paylaşırsanız sevinirim. O marka alınmaz falan gibi yorum yapmayıp sebeplerini belirtirseniz bu kardeşinize daha iyi yardımcı olursunuz. Şimdiden yardımcı olacaklarına inandığım kişilere teşekkürler.

Adam kulaklık demiş sen mouse atıyorsun mesaj kasmak için de bu yapılmaz günahtır ya.

E bu kulaklık kötü tümden fiyaskosunuz. :D

Bütçe artarsa

A-ama Ş-şey ben fanlı kulaklık istiyordum yokmuydu :)

Bütçe artarsa.

Çoğu kişi böyle demiş fakat o rakamlara çıkamıyorum bu fiyat bandında tıkılıp kaldım eğer kalmayasaydım büyük ihtimalle alırdım. Bir şeyler atıştırdım geç cevaplar için üzgünüm. Galiba Redragon alacağım ama tasarımı pek hoşuma gitmedi önerende çok olunca yapacak bir şey yok diye düşündüm bir arkadaş sesinin az olabileceğini ama oyunlardaki seslerin yeterli olduğunu söylemiş biraz şüphelendim doğrusu.

Geri
Yukarı