200TL Pencereli Kasa Tavsiyesi

BrainHacker

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Königswinter
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Talebe
Anakartım Asus P8b75-V. Buna uygun kasa arıyorum. Kriterlerim en az 1 tane USB 3.0 portu olmalı, ancak tercihim 2 tane olmasından yana. Pencereli olmalı, kablo yönetimi için boşluk olmalı, ilave fanları olmalı. (Taliplerimi bekliyorum :ROFL:)

Buna en uygun olarak bu kasayı buldum ZALMAN Z3 PLUS MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA (Yine sizlerden biri önermişti)

Ancak ilave fanı var mı yok mu yazmıyor ve sadece 1 USB 3.0 girişi var. Eğer fanların dahil olduğunu yazan ve güvenilir olan bir yerin bağlantısını atarsanız bunu almaktan mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasayı kullanıyorum yanında toplamda 4 adet fanla geliyor, fan düzeni ise 1 arka 2 üst 2 ön şeklinde yani 1 tane fazladan fan takabilirsiniz isterseniz, ama bana göre fanları biraz sesli çalışıyor onun dışında ön jak girişinde ufak problemim var bazen süreki çıkartıp takıyormuşum gibi oluyor ve alt+tab gibi alta alıyor oyunu ve programı. Ayrıca üst, ön ve PSU fanının baktığı yerlerde toz filtreleri var ve rahat rahat toplayabiliyorlar tozları yani tavsiye ederim güzel kasadır.

Vatan Bilgisayar'dan almıştım bana iade kasa vermişler sonradan fark ettim(PSU olmaması gerekirken PSU çıktı içerisinden) daha sonra iade ettim ve sinerjiden almıştım.

Vatan gibi dandik bir yer yok. Gece indirimi adi altinda iade edilmis veya garantiden gelmis urunleri surekli satiyorlar. Ayrica çoğu calisani bilgiden yoksun, fiyatlari pahali ve son olarak Everest ve Frisby gibi kalitesiz markalara ozel yer ayirip bas kose yapiyorlar. Hey Allah'im :)!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı