200TL Pencereli Kasa Tavsiyesi

Everestten soğuttu beni arkadaşlar. :D
Dostum Everest'in fanboyluğunu yapmak gibi bir amacım yok. Everest marka güç kaynağı alma tabiki, ben de güç kaynağımı daha güvenilir markalardan seçeceğim, o konuda arkadaşlar haklılar.
Fakat anlamadığım bir şey var. Kasa bu arkadaşlar, içi boş bir metal yığını. A yada B markası olsun çoğu aynı, tek farkları iç-dış tasarımları, USB girişleri ve içindeki fan lar. Bana da hiç tavsiye etmemişlerdi Everest'i alırken, o zaman da anlayamamıştım sebeplerini. Tekrar söylüyorum içinde PSU dahil bir kasa olsa haklılar. Fakat PSU olmadığı sürece gönlün rahat olsun, gözüne ve cebine güzel görüneni alabilirsin. Ve lütfen markaya göre değil ürüne göre eleştirip yorum yapalım arkadaşlar.

Vatan'dan Zalman Z3 aldım. Çokta memnun kaldım hizmetlerinden. Bu yüzden HDD, RAM, PSU, Ekran vs. onlardan adım. Şu an kurdum BİOS ayarlarını yapmakla meşgulum. Hepinize yardımlarınızdan dolayı teşekkürler. <3

Vatan'dan Zalman Z3 aldım. Çokta memnun kaldım hizmetlerinden. Bu yüzden HDD, RAM, PSU, Ekran vs. onlardan adım. Şu an kurdum BİOS ayarlarını yapmakla meşgulum. Hepinize yardımlarınızdan dolayı teşekkürler. <3
İnceleme bekliyoruz. Boşuna mesaj atmadık o kadar. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı