200TL'ye akıllı saat

Halaycımamud

Centipat
Arkadaşlar ben arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak akıllı saat alacağım bu kesin ama maksimum 200-250 TL'ye kadar akıllı saat almak istiyorum biraz baktım ama hepsi Çin'den getittirilmiş kalitesiz saat gibi duruyordu uzun süreli kullanılabilir akıllı saat arıyorum söylerseniz sevinirim.

Bileklik istemiyorum saat istiyorum en azından kaliteli yokmu çin
O zaman size akıllı bileklik özellikleri olan birkaç öneri yapacağım.
-Haylou ls05: 230tl ortalama. 240x240 piksel renkli ekran.Yuvarlak metal kasa türkçe desteği olmayan fakat türkçe karakter dersi olan bir saat.Telefon uygulamasında türkçe dil desteği var galiba.5 adet tema var başka yükleyemiyorsunuz.
-Colmi P8(benim önerim budur zaten): Aliexpresste birsürü kordon seçeneği var aliexpresste 170tl civarı iken trendyolda falan 245tl civarında.Çok güzel şık kare bir saat.Ekrana resim koyabiliyorsunuz.El feneri özelliği bile var:)şarjıda güzel gidiyor manyetik şarj.Da fit uygulamasıyla çalışıyor.Zibilyon tane teması var uygulamada.Tansiyon ölçer bile var.
-Haylou ls02: 190tl civarı. 320x320 piksel renkli ekran( baya net)Kare kasa.manyetik şarj 7 gün pil ömrü.5 adet tema yine başka yok.(güzel temalar)
-İmilab kw66: 288tl.Çok ince ve güzel bir saat.Ekrana resin koyabiliyorsunuz.Ama bunu çok bilmiyorum buradan detaylı özelliklerini görebilirsiniz.
Haylou ls05: Haylou Solar (LS05) Akıllı Saat
Colmi p8: Colmi P8 Akıllı Saat
Haylou ls02: Haylou Smart Watch 2 (LS02) Akıllı Saat
İmilab kw66: Xiaomi Imilab KW66 Akıllı Saat
Umarım yardımcı olabilişimdir.İyi günler:)

Yeni konular

Geri
Yukarı