200TL'ye akıllı saat

Halaycımamud

Centipat
Arkadaşlar ben arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak akıllı saat alacağım bu kesin ama maksimum 200-250 TL'ye kadar akıllı saat almak istiyorum biraz baktım ama hepsi Çin'den getittirilmiş kalitesiz saat gibi duruyordu uzun süreli kullanılabilir akıllı saat arıyorum söylerseniz sevinirim.

Arkadaşlar ben arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak akıllı saat alacağım bu kesin ama maksimum 200-250 TL'ye kadar akıllı saat almak istiyorum biraz baktım ama hepsi Çin'den getittirilmiş kalitesiz saat gibi duruyordu uzun süreli kullanılabilir akıllı saat arıyorum söylerseniz sevinirim.

Honor Band 5 veya Huawei Band 4 alabilirsiniz. Saat yok o fiyata bileklik var.

Mi Band 4 kullanıyorum ve gayet güzel hoş duruyor. Özellikleri olsun, uzun kullanımlık şarj süresi olsun muhteşem. Mi band 4 olmanızı tavsiye ederim.

Xiaomi Mi Band serisi akıllı saatten çok akıllı bileklik olarak geçiyor. Zaten bu fiyat aralığında alacağınız Mi Band olur büyük ihtimalle.

Mi Band/Honor Band ne zamandan beri akıllı saat?

Özellikleri bazı ucuz akıllı saatlerle neredeyse aynı (mesela Honor Band 5 ile Huawei Watch GT Active'i karşılaştırın göreceksiniz.) Bu fiyata daha iyi dandik olmayan, bataryası 10 güne şişmeyecek bir alternatif biliyorsanız yazın o zaman.

Geri
Yukarı