200TL'ye G213 alınır mı?

Hocam 169 TL medaimarkta sıfır alın.
Hocam sıfırını alın 10 20 TL ekleyip.
Klavyeden bahsediyordum arkadaşlar :D
G213 Prodigy modelini 2 yıldır kullanıyorum. PC'yi sürekli taşımama rağmen hiçbir sorun olmadı.
Benim de çok hoşuma gidiyor özellikle tuşlar kapalı ya aşırı beğeniyorum. Alıyorum ben o zaman bunu 155'tlye dolap üzerinden. Herhangi bir sıkıntısı varsa iade ederim ileride çıkarsa da zaten ilerde g pro klavye almayı düşünüyordum.

Benim de çok hoşuma gidiyor özellikle tuşlar kapalı ya aşırı beğeniyorum. Alıyorum ben o zaman bunu 155'TL'ye dolap üzerinden. Herhangi bir sıkıntısı varsa iade ederim ileride çıkarsa da zaten ileride G PRO klavye almayı düşünüyordum.

Bence alınabilir. Klavye sesi seni tatmin ediyor yan odadaki kişiyi rahatsız etmeden, klavyenin uzun kullanımında tuşta his farkı olmuyor, kola dökmüştüm temizledim kullanıyorum yani sıvı karşı az da olsa dayanıklı. Ayrıca ürünü 200 TL'den direkt satabilirsiniz.
Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. @berkanrekt

Bence alınabilir. Klavye sesi seni tatmin ediyor yan odadaki kişiyi rahatsız etmeden, klavyenin uzun kullanımında tuşta his farkı olmuyor, kola dökmüştüm temizledim kullanıyorum yani sıvı karşı az da olsa dayanıklı. Ayrıca ürünü 200 TL'den direkt satabilirsiniz.
Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. @berkanrekt
155 TL'ye faturasız herşeyi tam şekilde alacağım. Bence güzel fiyat 5 6 ay idare etsin yeter mekanik hastası birisi değilim zaten.

Geri
Yukarı