200TL'ye Mouse ve Mousepad Önerisi

CLKgraphıc

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar,

Önceki konulardan kriterlerim biraz farklı olduğundan konuyu açmaya karar verdim. Benim şu an kullandığım mouse ve pad aşırı derecede kötü. Hızlı dönüş yapmak istediğimde 2 santimden fazla oynamıyor fare. Orta tekerleği bozuldu "bunny" yapamıyorum. Son olarak da AWP kullanırken ateş etmeden silah değiştiriyorum. Yani tıkladıktan sonra hızlıca tekrar AWP'ye geçmek için Q-Q yaptığımda ateş etmemiş oluyorum.

Bunlardan kurtulmak için yenilemek istiyorum ve hangi özelliklerine bakacağım hakkında bir fikrim yok. Mouse ve pad için 200 TL bütçem var.

Fareyi tutuş şeklimin adı sanırım "Pençe", bir şey ifade ediyorsa :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Mousepad'i erteleme veya bütçeyi yükseltip alma şansınız varsa HyperX Pulsefire alınabilir. Pençe tutuşu şart değilse G402 önerebilirim. Ancak yine de her ikisini de şansınız varsa deneyip almanızda fayda var.

Eğer Mousepad'i erteleme veya bütçeyi yükseltip alma şansınız varsa HyperX Pulsefire alınabilir. Pençe tutuşu şart değilse G402 önerebilirim. Ancak yine de her ikisini de şansınız varsa deneyip almanızda fayda var.

Öncelikle öneriniz için çok teşekkürler. "Kingstone HyperX Pulsefire"marka ve modelli fareyi çok çok beğenmiş olmama rağmen şu an fiyatından ötürü almam çok zor görünüyor. Çalışmaya başlayacağım fakat üniversiteye başlayacağımdan ötürü bütçeyi artıramam. Ama derseniz ki "Eski mousepadi güzel temizleyip tekrar kullanışlı hale getirirseniz bir süre daha sizi götürür." işte o zaman sadece fare alabilirim.
Pençe tutuşunu yaptığımı sonradan farkettim ama benim için baya önemli :) Kendi farem uygun olmadığı için evde oynayamaz, internet kafede profesyonel oyuncu tadında oynar hale geldim :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı