Mouse ve Mousepad Önerisi

curiousoftech

Kilopat
Merhaba, mouse ve mousepad yenilemenin vakti geldi. Ortalama 500 TL (50TL vesaire esneyebilir.) bütçe ayırdım. Genellikle CS:GO oynuyorum. Sensörü fiyat bandında en iyi mouse önerilerini bekliyorum. Mousepad olarak 300x250 veya 320x270 gibi ölçüler (Medium Size diyebiliriz yani.) oldukça uygundur. Uzunluk anlamında 27CM'i geçmemesi yeterli.

El ölçüm: Büyük

İki ürün için bütçe: 500TL (50TL kadar esneyebilir.)

Beklenti: Mousepad ve mouse uyumlu olsun. (Sensör okuma açısından) Bir de mouse altındaki kauçuk malzeme uzun kullanımda (minimum 2 sene) sorun çıkarmasın yeterli.

Ezber önerinin kralı gerçekten. Arkadaş 90x40 gibi büyük bir boyut olmasın demiş, ayrıca eli büyükmüş. O mouse küçük ellere uygun.

@hadwiger 'ın önerdiklerini önermeye gelmiştim tam :)

Mousepad konusunda haklısınız hocam, ancak mouse konusunda benim de elim büyük ve sorun yaşamadım, tabii ki daha profesyonel oyuncular sorun yaşayacaktır.

Mouse: Logitech G305 Lightspeed Optik Wireless Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Mousepad: QP Honeycomb XL 90x40 Mousepad
Hadwiger hocam bu konuda benden daha deneyimlidir. Yine de attığım ürünler de iyi olup, üzgün atanlara anlam verememekteyim.
G305 kullanıyorum elleri büyük olanlara asla uygun değil. Benim eller küçük olmasına rağmen avucumun içinin biraz daha mouse'un arka kısmıyla daha iyi temas edip dolmasını isterdim. Ben çok daha uygun fiyata aldım. Pek oyunlarda kulllanmadım ama yine de güzel bir mouse. Ancak herkese uygun olduğunu düşünmüyorum.

Mousepad ise kaliteli ise ebatlarına göre fiyatı çok uygun görünüyor. Tabi o boyutta arayan varsa.

@hadwiger Önerini beğendim. Mouse tipi şu an kullandığımla benzer. Yalnızca satıcı konusunda daha bilindik sitelere düşmesini bekleyebilirim ancak. İade ile işim olursa uğraşmak istemiyorum. Hepsiburada, Amazon, İncehesap v.s gibi sitelere kendi satışlarına düşerse önceliğim olur. :) Mousepad'i daha önce görmüştüm ben de bunu almayı düşünüyorum.

Farklı tavsiyeler varsa takipteyim.

@hadwiger Önerini beğendim. Mouse tipi şu an kullandığımla benzer. Yalnızca satıcı konusunda daha bilindik sitelere düşmesini bekleyebilirim ancak. İade ile işim olursa uğraşmak istemiyorum. Hepsiburada, Amazon, İncehesap v.s gibi sitelere kendi satışlarına düşerse önceliğim olur. :) Mousepad'i daha önce görmüştüm ben de bunu almayı düşünüyorum.

Farklı tavsiyeler varsa takipteyim.
Trendyol zaten güvenilir bir site. Techburada satıcısından bir sürü arkadaşım ürün aldı, hiçbiri sıkıntı yaşamadı.

Merhaba, mouse ve mousepad yenilemenin vakti geldi. Ortalama 500 TL (50TL vesaire esneyebilir.) bütçe ayırdım. Genellikle CS:GO oynuyorum. Sensörü fiyat bandında en iyi mouse önerilerini bekliyorum. Mousepad olarak 300x250 veya 320x270 gibi ölçüler (Medium Size diyebiliriz yani.) oldukça uygundur. Uzunluk anlamında 27CM'i geçmemesi yeterli.

El ölçüm: Büyük

İki ürün için bütçe: 500TL (50TL kadar esneyebilir.)

Beklenti: Mousepad ve mouse uyumlu olsun. (Sensör okuma açısından) Bir de mouse altındaki kauçuk malzeme uzun kullanımda (minimum 2 sene) sorun çıkarmasın yeterli.
Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen yardımcı olabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı