200W 5+1 ses sistemine 400W amfi bağlanırsa ne olur?

Onun yerine bu nasıldır? ZK-1002L 2x100W 5.0 Bluetooth Amfi Devresi Amfi Devreleri Motorobit - Motorobit.com

Ekolayzer kısmı olarak böyle de var bunu alacağım sanırım bu nasıl sence hem de sanırım Bluetooth'lu istiyorum bunu sevdim 5+1 olur mu? Amazon.com.tr

Hocam sizin bu 5+1 dediğiniz ses sistemindeki hoparlörlerin kabinleri var mı? Bass hoparlörü için kabin çok önemli. Yoksa 5+1 dediğiniz sadece hoparlörlerden mi ibaret?

Hocam sizin bu 5+1 dediğiniz ses sistemindeki hoparlörlerin kabinleri var mı? Bass hoparlörü için kabin çok önemli. Yoksa 5+1 dediğiniz sadece hoparlörlerden mi ibaret?

Tabii kii kutu gibiler internette buldum fotoyu böyleler aynısı elimde ses ton kontrol devresi de var ne yapayım sence bir sorun daha var da ses ton kontrol devresinde potansiyometreler yerinden oynayınca seste değişmeler oluyor ne yapabilirim sırf bu yüzden balance ayarını ayarlayan potansiyometreyi söktüm

Dosya Ekleri

• 1713111798245.png
    1713111798245.png
    307,2 KB · Görüntüleme: 3
  • IMG_20240413_145716.jpg
    IMG_20240413_145716.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 5
Tabii kii kutu gibiler internette buldum fotoyu böyleler aynısı elimde ses ton kontrol devresi de var ne yapayım sence bir sorun daha var da ses ton kontrol devresinde potansiyometreler yerinden oynayınca seste değişmeler oluyor ne yapabilirim sırf bu yüzden balance ayarını ayarlayan potansiyometreyi söktüm
Valla hocam hayatımda hiç böyle şeyler kurcalamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı