2010 model Exper PC parça değişimi

Necat General

Hectopat
Daha fazla  
2010 yılında Exper'den aldıgım bilgisayarım artık miladı dolmaya basladı. Fakat benim yeni PC alıcak bütcem yok. Bu yüzden PC parcalarını yavas yavas degistirmeyi düsünüyorum. Sizce ilk olarak nereden baslamam lazım ? Anakartmı - işlemci mi - ekran kartı mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak kuralları okuyarak başlaman lazım çünkü kurallarda PC ile ilgili soru sorarken sistem özelliklerini yazman gerektiği yazıyor. Kuralları oku ve uymayı düşündüğünde bize ulaş, cezanı kaldıralım:

Bize Ulaşın | Technopat Sosyal

Kuralları okuyamam diyorsan 1 yıl bekleyebilirsin.

Henüz Kahinlik özelliğimiz yok en azından çalıştıra dxdiag yazıp ne var yok gör onları buraya yaz böyle imkansız.
Örnek:
dxdiag1.PNG
dxdiag2.PNG
dxdiag3.PNG
dxdiag4.PNG

Windows10 Witkey marka Klavye'yi Lenovo sanıyor...

Exper aldıysanız büyük ihtimalle E6500 gibi bir işlemci vermişlerdir ki bu işlemci 775 sokettir. Bu da demek oluyor ki anakart ile işlemciyi aynı anda değiştirmeniz lazım. Hazır bilgisayar olduğu için güç kaynağının da pek iyi olduğunu sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı