2012 Ford Focus alınır mı?

ttt588

Hectopat
Daha fazla  
2012 model 1.6TDCI trendx paketleri 600 bin civarı. En dolu olan Titanium paketleri 700 bin civarı, sizce değer mi bu farkı vermeye ya da bu araç alınır mı? Tavsiyeleriniz nelerdir?

Manuel düşünüyorumda, neden alınmaz herkes çok övüyor focusu hızı yol tutuşu güvenliği vs.

Hocam yanlış anladınız. Focus kesinlikle alınır çok güzel eli yüzü düzgün arabalardan biridir lakin Titanium paket olması için 100.000 TL fark verilmez. Yoksa arabanın kendisi çok güzeldir. Ek olarak 700 bin bütçeniz varsa Opel Astra J kasaları da değerlendirebilirsiniz. Focustan bir tık daha yeni ve konforlu bir seçenektir.

Hocam yanlış anladınız. Focus kesinlikle alınır çok güzel eli yüzü düzgün arabalardan biridir lakin Titanium paket olması için 100.000 TL fark verilmez. Yoksa arabanın kendisi çok güzeldir. Ek olarak 700 bin bütçeniz varsa Opel Astra J kasaları da değerlendirebilirsiniz. Focustan bir tık daha yeni ve konforlu bir seçenektir.

Anladım. Yok 700 biraz zor toplarız ondan dolayı ben sormuştum çok bir fark var midir diye

Geri
Yukarı