2015-2016 arası dövüşlü top oyununun adı nedir?

Eren_Can

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sene 2015-2016 zamanları oynuyordum. Ortada top oluyor ve karakterlerle dövüşüp bu topu karşı basenin kalesine atmaya çalışıyorduk. Uçmalı kaçmalı hatırladığım map ortada trenin içinden topu alıyorduk ve yukarıdaki baseye çıkarıp atmaya çalışıyorduk. Kusura bakmayın. Aklıma bunlar geldi. Anca bu kadar hatırlayabildim.

Karakterlerin arkasında yaratık hayvan tarzı şeyler oluyordu. Büyük büyük kılıçları oluyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Captain Tsubasa: Rise of New Champions" anime futbol dövüş deyince bu gelir akla.
oyunun mantığı birebir aynı ama karakterlerin ellerinde koca kılıçlar vs vardı belli bi merkezden topu alıp rakip takı seni öldürmeden engelleri aşıp onların alanına topu(sanırsam top değildi ama yuvarlak bir şeydi üstünden geçince alıyordun) bırakman gerekiyordu

kendine özgü steam tarzı bir uygulamadan indiriyordun

hocam oyun 3d tarzı neredeyse fps diyebilirim
alakası yok bu oyunla

daha da fazla şey hatırlamaya başladım sanırım birbirine stun tarzı skiller atabiliyordun büyük swordunu yere vurup belirli köprüyü yıkabilirdin resimdeki gibi kılıcı seçebiliyordun tam sağ ya da sol omzunda gezen yaratıklar oluyordu görsel amaçlı sanırım para verip alıyordun

sanırım bulunmayacak uğraşan herkese teşekkür ederim, iyi geceler

Dosya Ekleri

• Screenshot_44.png
    Screenshot_44.png
    661 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

Geri
Yukarı