2015'te GOTY Ödülünü Hangi Oyun Kazanır?

GOTY Ödülünü Hangi Oyun Kazanır ?

• Oy verenlerin toplamı
    67
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fallout 4'ün güzel olmasını umuyorum. The Witcher 3'de efsane oyun. Haritası çok geniş. MGS 5'e hiç göz atmadım. Hakk eden kazansın.

• Beğen
İfadeler: Tim
Fallut 4'ü görmeden konuşmak gereksiz bence, ama harika bir oyun olacağını düşünüyorum. Keşke Mad Max alabilseydi diyorum bi yandan da, güzel olmasına rağmen ''o kadar'' iyi değildi. Umarım ilerleyen yıllarda çok daha iyi bir devam oyunu görebiliriz.

• Beğen
@nonameaccount Witcher sanırım çıkmayacaktı son oyunuydu veya Geralt artık olmayacaktı. Metal Gear Solid V: Phantom Pain'de MGS'in son oyunuydu. :( Mad Max'ın devam edeceğini de sanmıyorum. Fallout çıkar devam eder sadece.

Tomb Raider hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz. Ama büyük ihtimalle TW3 alıcak.

• Beğen
Fallout önceki oyunlarına göre her türlü alanda geliştirme yapmış ve çıkacak mı diye beklediğim yılları da haketmiş ama Witcher'ın oynanış süresi bile avantaj. Buna rağmen benim gönlümün birincisi Fallout.

• Beğen
Açık ara Fallout 4 olacak diye düşüyorum. Fallout'u seven kitle MGS'den ve Witcher'dan daha fazla. Uzun süredir beklenmesi ve yüksek sayıda ön sipariş almasınında etkisi olursa Fallout 4 bu sene GOTY'i alır bence.

• Beğen
Neden kimse GTA V demedi (n) Game Of The Year ödülünden bahsetmiyor muyuz ?

Konsolda daha önce çıktığı için insanların hevesi zaten geçti seninde dediğin gibi kimse söylememiş yani alma şansı düşük kötü veya düşük bir oyun olduğu için değil merakımız ve heyecanımızı çoktan geçirdiği için.

• Beğen
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı