2016 model MacBook Pro alınır mı?

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
2016 üretimi Apple MacBook Pro i5 işlemcili 8 GB RAM ve 512 GB SSD var. Bu bilgisayarı sadece günlük kullanım için alacağım. İşimi görür mü? Onun yerine 2018 MacBook Air mi alsam? Sahibinden'den alacağım.

2016 üretimi Apple MacBook Pro i5 işlemcili 8 GB RAM ve 512 GB SSD var. Bu bilgisayarı sadece günlük kullanım için alacağım. İşimi görür mü? Onun yerine 2018 MacBook Air mi alsam? Sahibinden'den alacağım.

Alınmaz,eski olacağı için şimdiki güncellemelerle uğraştıracak ve herhalde 2.el olarak alacaksın o yüzden hiç girme o işlere ama günlük kullanım için diyorsan alınır.

Alınmaz,eski olacağı için şimdiki güncellemelerle uğraştıracak ve herhalde 2.el olarak alacaksın o yüzden hiç girme o işlere ama günlük kullanım için diyorsan alınır.

2018 MacBook Air aşağı yukarı aynı fiyat bandında ve Sonoma desteği alıyor. 2016 MacBook Pro ile ne farkı vardır?

Alınır 3-5 ay öncesine kadar i7 15" 2015 macbook pro'yu aktif iş amaçlı harici monitörle kullanıyordum. Siz birde günlük kullanım için alacaksınız. Benim cihaz hala evde yedek pc olarak kullanıyorum.

Aynı paraya daha yüksek model air modeli varsa tercih edilebilir.

Günlük kullanım ve MacBook istiyorsan alınır.

2018 MacBook Air aşağı yukarı aynı fiyat bandında ve Sonoma desteği alıyor. 2016 MacBook Pro ile ne farkı vardır?

Dostum tek farkı MacBook Air daha hafif ve ince kalıyor günlük kullanım için senin için daha iyi ama ara sıra oyun falan oynayacağım dersen Pro'yu tercih edersin.

Geri
Yukarı