2017 döneminde popüler olmayan şarkı nedir?

mrtard50

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
Willy William-Ego şarkısı çıktığı dönemlerde yani 2017 civarında pek popüler olmayan bir şarkı vardı. YouTube videosunda sürekli dümdüz yolda giden bir araba vardı ama kamera arabanın plakasının oradaydı şarkı ise sürekli ritmi artan ve hızlanan bir şarkıydı. tıpkı büyük bir pervane döndükçe rüzgar ile çıkan vın sesine benziyordu ama her saniye hızlanıyordu sözü yokta sadece küçük bir mırıldanma tarzında sürekli tekrar eden bir kısmı vardı. Şuna benziyordu"AA'a AA'a eee AA'a AA eee" ismi aklımda değil. Nereye yazsam bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube videosunda sürekli dümdüz yolda giden bir araba vardı ama kamera arabanın plakasının oradaydı şarkı ise sürekli ritmi artan ve hızlanan bir şarkıydı. Tıpkı büyük bir pervane döndükçe rüzgar ile çıkan vın sesine benziyordu ama her saniye hızlanıyordu sözü yokta sadece küçük bir mırıldanma tarzında sürekli tekrar eden bir kısmı vardı. Şuna benziyordu"AA'a AA'a eee AA'a AA eee" ismi aklımda değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende sormuştum bunu yanıtlamıştı GPT. Çok eski diye atmadım.

1703875246516.png

GPT bu listeyi verdi bana.

Sanki 4. şarkı olabilir gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bi ara bu şarkıyı bütün ama bütün "meme"'lere koyuyorlardı. Çok gülüyordum buna :D

Eki Görüntüle 2068211

Biraz daha detay verebilir misiniz hocam?

Sözsüz olması lazım yani söz vardı ama bir cümle bile değildi açıkçası biraz sıkıcı şarkıydı çünkü sürekli aynı şeyi tekrarlıyordu ritminin artması hoştu hatırladıgım tek şey isminde horse tarzı bir kelime olduğu ondanda emin değilim 2,3 dakika boyunca hızlanan bir ritme sahip olduğu ve videoda bomboş bir yolda gittiği.

Bir ara bu şarkıyı bütün ama bütün "meme"'lere koyuyorlardı. Çok gülüyordum buna :D

Bu şarkıdaki gibi hızlanmıyordu ritmi daha düzenliydi.

Bir ara bu şarkıyı bütün ama bütün "meme"'lere koyuyorlardı. Çok gülüyordum buna :D

Eki Görüntüle 2068211

Sağ olun buldum şarkıyı 🫡 ilk başı güzel, şarkı biraz uzun olduğundan sıkıyor sadece

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı