2017 Yaz İndiriminde Aldığınız Oyunlar

Dünyaları alacaktım vazgeçtim. Serisini tamamlayacağım oyunları bir köşeye bırakıp; ABZÜ, Subnautica, Microsoft Flight Simulator, Killing Floor1-2, GRID 2, FallOut 3, The Escapits, Borderlands 2, Brothers - A Tale of Two Sons ve Valve complete paketten 2-3 oyun eksikti onları tamamladım. CS Source, Day of Defeat vs. Yine abartmışım sanki. :LOL:

Metro'ya başlayın şimdiden bence. 2033 Redux oynuyorum bende. 21 saat oynamışım. Hala oynuyorum. İlk oynayışım bu. Baya sarıyor.
Evet, ben de oynuyorum. Şu an 7 saat oynamışım. Oyun cidden dediğiniz gibi sarıyor baya zevkli :)

Son düzenleyen: Moderatör:
The Witcher GOTY, Portal Bundle, Tomb Raider, Mount and Blade Warband, Left 4 Dead 2, Dishonored, This War of Mine, FM 2017 ve indirime girmemiş olsa da PUBG aldım. [emoji1]

• Counter strike source
  • Counter strike (1.6)
  • Counter strike Condition Zero
  • Outlast
  • Outlast Whistleblower
  • Tomb Raider
  • L4D2-1
  • SuperPower 2
  • Insurgency
  • GTA5
  • Metro vs.
Zaten uygun fiyata aldığım için neredeyse hiçbir şeye üzülmedim bu indirimde.
Sadece Civilization 5 ve Sniper Elite 2 üzdü o kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA V ve ARK aldım. Bütün CS:GO envanterimi kuzenime attım ve üç oyun aldı. Onlarda sayılırsa Witcher 3 tüm DLC' leri ile birlikte, The Forest, Half Life 1. Birde Shadow of Mordor attım yine. Kendimde yok kuzenime alıyorum hemde doğum günümde. :cry:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı