2017'de PS3 Kaç TL Eder?

yigidyum

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
1
PS4 slim alacağımı söylemiştim daha önce forumda ve bu yüzden PS3 (GTA 5 Pes 13 Killzone 3 Max payne 3 Pes 15 ve HDMI kablosu dahil) (oyunlar orjinal) satışa çıkardım 500 TL'den. Çünkü baktım 700 800 TL olanlar satmıyor. Sizce fiyat iyi mi? (2. el)

Son düzenleyen: Moderatör:
500TL nin bile satacağını düşünmüyorum. Çıkalı kaç sene olmuş olan cihazlar bile 500 TL. Bu bana saçma geliyor. Ha yinede sizin fiyat iyi bir ara 1.000 TL ye satanı gördüm 3 kol ve oyunlar var diye.

PS3 devri bittiği için kimse artık almak istemiyor.Haklılarda artık oyunlar PS3 desteklemiyor.Fakat sizin konsol yanında verdiğiniz oyunlar güzel oyunlar bence gayet iyi bir fiyat vermissiniz sadece o oyunları bile oynar insan :D

Çok garip fakat yaklaşık 10 kişi almak istedi 450TL ve 400TL ye alacağını söyleyen var ve hala teklif geliyor :D

Eğer kırıksa 550-600'e gider. Değilse para bile etmez. Ben olsam kırık olmayana yanındaki oyuna göre 300-400 veririm.

Eğer kırıksa 550-600'e gider. Değilse para bile etmez. Ben olsam kırık olmayana yanındaki oyuna göre 300-400 veririm.
Arkadaşlar bunu kimseye demedim ama lütfen saçma yorum yapmayın. Kırık ps3 için oyunlar 20 30 tl iken orjinaller 100 150 tl civarında oluyor. Asıl kırıkken fiyat düşer. Adam niye çakma şeylere daha fazla para versin. Güldürme lütfen :)

Arkadaşlar bunu kimseye demedim ama lütfen saçma yorum yapmayın. Kırık ps3 için oyunlar 20 30 tl iken orjinaller 100 150 tl civarında oluyor. Asıl kırıkken fiyat düşer. Adam niye çakma şeylere daha fazla para versin. Güldürme lütfen :)
Oyunlar torrent sitelerinden indirirseniz bedava olacağı için kırık daha pahalı oluyor. Ekstra oyun parası yok. :D

Bunu diyorsan %150 hayatinda hic PS3 sahibi olmamissindir. Bende PS ONE bile var. 5 tane PS3 sahibi oldum. 2 XBOX 360 sahibi oldum.

Kirik PS3 derken CFW ile kirilmis olandan bahsettim. Kirik PS3 lere ben sahsen para verip attirmam. Attirmadim. Cok guzel ilacli siteler var. O ilacli sitelerde PS3 oyunlari var. Indirdikten sonra PS3 e oyunu atabilirsin. Ayrica canakkalede oyun basi en faza 5 lira istiyorlar.

PS3 konusunda her konuda kapisirim.

Bunu diyorsan %150 hayatinda hic PS3 sahibi olmamissindir. Bende PS ONE bile var. 5 tane PS3 sahibi oldum. 2 XBOX 360 sahibi oldum.

Kirik PS3 derken CFW ile kirilmis olandan bahsettim. Kirik PS3 lere ben sahsen para verip attirmam. Attirmadim. Cok guzel ilacli siteler var. O ilacli sitelerde PS3 oyunlari var. Indirdikten sonra PS3 e oyunu atabilirsin. Ayrica canakkalede oyun basi en faza 5 lira istiyorlar.

PS3 konusunda her konuda kapisirim.
Ya saçmalamayın lütfen orjinal oyun daha pahalıya gelir adam illaki kırdıracaksa kırdırır şöyle açıklayayım; orjinal gta 5 mi daha çok para eder kırık mı? Tabiki orjinal. Şimdi adam kırık gta 5 ile ps3 satarsa ve benim gibi orjinal satandan fazla kar ediyorsa o işte bi saçmalık vardır kardeşim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı