2017'de yapılan Dolar batacak haberi

zephsyr

Hectopat
''Doları olan batacak!'', ''Elinizdekiler kağıt parçası olacak'' gibi cümleler kurulmuş bir haber gördüm, sizinle paylaşmak istedim zira görünce beni bir gülme tuttu da. Haber linki: Doları olan batacak!

....png

Son düzenleyen: Moderatör:
ABD dışında kimse batıramaz. Klavyende işareti bile olan para birimini kim batırıyormuş. Gülerler adama.

Rusya mı? Önce 15 kat büyümesi lazım ;) En son Putin artistlik yapmaya kalktı, Ruble değer kaybettiği için Ruslar Türkiye'ye gelemiyor.

ABD güzellemesi yapmıyorum, gerçek bu maalesef. Böyle spekülasyonlara da hiçbir zaman inanmamak lazım.

Kaç yıldır Avrupa batıyor batacak söylemleri hız kesmeden devam ediyor. Ama baktığın zaman hiç de öyle değil. Dünya kalkınıyor, küçük ülkeler de kalkınıyor, dünyada biraz kriz oluyor küçük ülkelerde de oluyor oran aynı. Yani dünyayı üretenler yönlendiriyor. Onlar batarsa sen de batarsın, çünkü bir şey satamazsın, demir satamazsın çelik de, sebze meyve satamazsın. Bu işler böyle.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı