Enes Batur'un Haberi

Enes Batur'u ben de sevmem açıkçası. Haberi yaparken bilerek insanlar tarafından tanınan birinden örnek vermişler. Yoksa kim bilir kaç insan daha dalga geçiyor. Haber yapmak için haber yapıyorlar. Buralarda bu şekilde konuşmamız için yapıyorlar ki gündeme gelsin. Başardılar da. Haberin konusu burada açıldığı için de amacına ulaşmış oldu haberi yapan şahıslar.
Ancak yaptıkları şey toplumu bölmek. Bunu hepimiz biliyoruz. Ancak bu sert yorumlardan sonra bu tarz haberler yapamazlar eğer birazcık yüzleri varsa. Eğer o kadar densizlerse yapsınlar.

Bilerek tanınan biri üzerinden haber yapıyorlar ki bizler konuşalım haber gündem olsun. Asıl amaç budur bence. Duracaklarını zannetmiyorum açıkçası. Böyle saçma sapan haberi insanlar gündeme getirdiği sürece haberi yapanlar amaçlarına ulaşmış olacaklar ve durmayacaklardır.

Arkadaşlar, bazıları yazmış işte bu konunun dalgası şakası olmaz, dinle dalga geçilmez diye. Ben de katılıyorum size ancak burada bariz çıkar ve yalan var.

1- Habere göre Enes Batur tepki almış, kimden?
2- Yapılan haber din ve din büyüklerini korumak amaçlı değil, dikkat çekmek amaçlı yapılmış.

Yani tamamen çıkar amaçlı hazırlanan bir haber, Enes Batur'un çoğu şeyini ben de sevmiyorum ancak adamın haksız yere günahını almayın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı