2018 model Mustang GT Fastback vs Mustang GT

emreprl

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar araçlar konusunda çok bilgili değilim yakın zamanda bir Mustang almayı düşünüyorum. Internet'te 2.el bir 2018 model Mustang GT Fastback bir de 2018 model sıfır Mustang GT gördüm, 2. el olan Mustang GT Fastback 1M 600 bin TL iken sıfır olan Mustang GT 930 bin TL. Resimlere falan bakıyorum tıpa tıp aynı ama neden bu kadar uçuk fiyat farkı var? Internet'ten araştırdım ancak bir sonuç alamadım bilen biri yardımcı olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar araçlar konusunda çok bilgili değilim yakın zamanda bir Mustang almayı düşünüyorum. Internet'te 2.el bir 2018 model Mustang GT Fastback bir de 2018 model sıfır Mustang GT gördüm, 2. el olan Mustang GT Fastback 1M 600 bin TL iken sıfır olan Mustang GT 930 bin TL. Resimlere falan bakıyorum tıpa tıp aynı ama neden bu kadar uçuk fiyat farkı var? Internet'ten araştırdım ancak bir sonuç alamadım bilen biri yardımcı olabilir mi?
Bayilerde sıfır araç stoklarında pandemi dolayısıyla büyük bir sorun var ki Mustang zaten stokta tutulan değil sipariş üzerine getirilen bir araç. Sıfır almaya kalksanız zorlu olacağından kendini akıllı sanan dostlarımız ikinci el arabalarına akla mantığa sığmayan fiyatlar yazıyorlar. Bir Ford bayisi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı