2019 model XDrive 1453 Oyuncu Koltuğu alınır mı?

Şu an sipariş verdim ben de 1453 mavi modeli. Boyum 166, bakalım boyunluk kısmı nereme denk gelecek, tek endişem o. Ben de yazarım artık görüşlerimi elime ulaştıktan sonra. Trendyol'dan 1230 liraya aldım.

O fiyata çekyat al hem yatarsın hem oynarsın 😊. Şaka bir yana daha ucuz koltuklar görmüştüm linkini bulabilirsem atarım.

Dostum memnun musun?
İade ettim, Horoz Lojistik'i bekliyorum yani iade için gelip alsın diye. Öncelikle oturduğunuz yer sert, plastik sandalyede daha az ağrıyordu alt bölgem. Boyum 165 olduğu için boyun yastığı kafamı rahatsız etti, tam boynuma oturmadı ve ayarlanabilir değil. Ayrıca daha havalar sıcak olmamasına rağmen 3-4 saat oturunca hafiften terletmeye başladı, yazın düşünemiyorum. Bir de otururken arkaya doğru hafiften sallanabiliyor sabitleseniz bile. Ses çıkarıyor o da. Oturma yeri çok geniş ama kolları daraltamıyorsunuz, çok açık kalıyor kollar yani. Malzeme kalitesi çok güzel evet ama kullanış olarak hoşuma gitmedi, iade etmeyi bekliyorum.

İade ettim, horoz Lojistik'i bekliyorum yani iade için gelip alsın diye. Öncelikle oturduğunuz yer sert, plastik sandalyede daha az ağrıyordu alt bölgem. Boyum 165 olduğu için boyun yastığı kafamı rahatsız etti, tam boynuma oturmadı ve ayarlanabilir değil. Ayrıca daha havalar sıcak olmamasına rağmen 3-4 saat oturunca hafiften terletmeye başladı, yazın düşünemiyorum. Bir de otururken arkaya doğru hafiften sallanabiliyor sabitleseniz bile. Ses çıkarıyor o da. Oturma yeri çok geniş ama kolları daraltamıyorsunuz, çok açık kalıyor kollar yani. Malzeme kalitesi çok güzel evet ama kullanış olarak hoşuma gitmedi, iade etmeyi bekliyorum.

Biz kısa insanlar hiçbir yerde sevilmiyoruz. Üzüldüm durumuna. Umarım yenisini bulabilirsin.

Arkadaşalar xdrive 15'li yeniden satışa çıkarsa onu tercih edebilirsiniz.Boyum 1.77 1 haftadır kullanıyorum oturma yeri gayet rahat kafa ve sırt yastığıda ayarlanıyor.Bence bu kadar pahalı koltukları alırken sabit kafa ve bel destekli almayın çünkü herkes aynı koltukta rahat edemiyor.

Sahte/Spam Yorum
İade ettim, horoz Lojistik'i bekliyorum yani iade için gelip alsın diye. Öncelikle oturduğunuz yer sert, plastik sandalyede daha az ağrıyordu alt bölgem. Boyum 165 olduğu için boyun yastığı kafamı rahatsız etti, tam boynuma oturmadı ve ayarlanabilir değil. Ayrıca daha havalar sıcak olmamasına rağmen 3-4 saat oturunca hafiften terletmeye başladı, yazın düşünemiyorum. Bir de otururken arkaya doğru hafiften sallanabiliyor sabitleseniz bile. Ses çıkarıyor o da. Oturma yeri çok geniş ama kolları daraltamıyorsunuz, çok açık kalıyor kollar yani. Malzeme kalitesi çok güzel evet ama kullanış olarak hoşuma gitmedi, iade etmeyi bekliyorum.

Konuyu hortlatıyorum belki ama xDrive gerçekten kalite ve ürünlerinin arkasında duran bir marka. Her boya ve ölçüye göre rahat koltuk yapıyorlar. Ben tufan kullanıyorum gayet rahat ve kullanışlı. Benim ebatlarıma biri bile rahatça kullanıyor. Ailecek xDrive alıyoruz böyle konularda dandik tahta üzerine çökme yapan sünger ofis koltuklarında oturacağıma 200-300 TL fazla verir kalitede otururum. Firma cidden ilgili bir firma. Her sorunda yardımcı oluyorlar ilgilenıyorlar. Yeter ki yapıcı yaklaşın sorunlarınızla ilgili can sıkıntısından dolaşırken gördüm bu forumu yazmak istedim diğer inceleyen arkadaşlar için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı