2020 1.4T Astra alınır mı?

çokomelliii

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, 1.4 t 2020 140bg astra almayı düşünüyorum ama kronik muhabbetleri dönüyor piston kırıyor falan deniliyor. Sizce alınır mı? Çok arada kaldım.

Konfor istiyorsanız düşünmeden alın ama bu araçlarda 2015-2018 arası modellerinde piston kırma sorunu mevcut yani bir nevi saatli bomba onun dışında herhangi bir göze çarpan sorunu yok hız konusunda tatmin edicidir yokuşlarda bayılmaz.

Konfor istiyorsanız düşünmeden alın ama bu araçlarda 2015-2018 arası modellerinde piston kırma sorunu mevcut yani bir nevi saatli bomba onun dışında herhangi bir göze çarpan sorunu yok hız konusunda tatmin edicidir yokuşlarda bayılmaz.

2020 modeline baktık biz hocam 2020 incelemesine de baktım da galeride çalışan bir adam anlatıyordu olumsuz bir şey söylememişli özellikle piston sorunu 2020 de yok ise sorun pek olmaz diye düşünüyorum 50-60 bin km de falandı cunku araç.

2020 modeline baktık biz hocam 2020 incelemesine de baktım da galeride çalışan bir adam anlatıyordu olumsuz bir şey söylememişli özellikle piston sorunu 2020 de yok ise sorun pek olmaz diye düşünüyorum 50-60 bin km de falandı cunku araç.

Opel 2018'den sonra bu piston sorununu çözmek için bayağı para harcadı. Lakin tam çözülmesede büyük oranda çözdüler bu sorunları onun dışında herhangi bir sorunu mevcut değil.

Opel 2018'den sonra bu piston sorununu çözmek için bayağı para harcadı. Lakin tam çözülmesede büyük oranda çözdüler bu sorunları onun dışında herhangi bir sorunu mevcut değil.

Hocam bir de hava valflerinde de sorun var kronik deniyor bu konuda ne diyorsunuz.

Merhaba, 1.4 t 2020 140bg astra almayı düşünüyorum ama kronik muhabbetleri dönüyor piston kırıyor falan deniliyor. Sizce alınır mı? Çok arada kaldım.
Bütçe nedir? Dexos 1 Gen 2 yağ öneriliyor bu yüzden. Zaten LPG uyumsuz motor. Bütçesinde alınabilir.

Hocam.

Bütçe nedir? Dexos 1 gen 2 yağ öneriliyor bu yüzden. Zaten LPG uyumsuz motor. Bütçesinde alınabilir.

Hocam 800 ila 960 arasına kadar bakıyoruz araçlarda da makul fiyat ortalamsı 800 ama bu astrayı takasla beraber 500'e düşürdüler fiyatı 850 bindi benzin lpb yakıtı zaten sonradan takılmış LPG.

Hava valfi sorununu ilk defa duydum onun hakkında bir bilgim yok.

İnceleme videolarında bu durumdan da bahsetmişler de ama sanırsam hor kullanımdan vesaire de olabilir 1.4t basınca giden tarzdan çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı