2020 HP by Omen alınır mı?

MSI'ın da okula dönüş kampanyası başladı, bir göz atın. HP'nin kampanyası nedir?
Baktım ancak çok da kampanya sayılmaz bence. HP'nin geri ödeme kampanyası var. Arkadaşım mart ayında Pavilion Gaming 15 satın aldı. Eski DV6 cihazının seri numarasını ve yeni cihazının fatura bilgilerini HP Türkiye'nin e-posta adresine gönderdi. Onlar da inceleme sonucunda ondan İban no isteyerek hesabına 480 TL gibi bir ödeme yaptı.
Omen 15 2020 aldım arkadaşlar. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Baktım ancak çok da kampanya sayılmaz bence. HP'nin geri ödeme kampanyası var. Arkadaşım mart ayında Pavilion Gaming 15 satın aldı. Eski DV6 cihazının seri numarasını ve yeni cihazının fatura bilgilerini HP Türkiye'nin e-posta adresine gönderdi. Onlar da inceleme sonucunda ondan İban no isteyerek hesabına 480 TL gibi bir ödeme yaptı.
Omen 15 2020 aldım arkadaşlar. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Abi ben de almayı düşünüyorum acaba önerir misin mesela kasası nın sağlamlığı diğer rtx 2060 lara göre performansı vs cevaplarsan sevinirim
Birde ben de valorant vs oynuyorum acaba yüksek ayarlarda aldığın fps değerleri nedir

Abi ben de almayı düşünüyorum acaba önerir misin mesela kasası nın sağlamlığı diğer rtx 2060 lara göre performansı vs cevaplarsan sevinirim
Birde ben de valorant vs oynuyorum acaba yüksek ayarlarda aldığın fps değerleri nedir
Cihazı 15 gündür kullanıyorum. Gayet memnunum. Ancak yüksek sistem gereksinimi isteyen oyunlarda çok fazla fan sesi oluyor ve titreşim oluyor. Gaming laptoplar arasında olan bir durummuş sanırım. Soğutma olarak konuşmak için erken ama çok memnunum. Bios ve driverlarım güncel. Cod Warzone oyununda 83-88 derece arasında seyrediyor. 120Fps ortalama full ayarlar. 70'lere düştüğü de oluyor çimen çalı arasında. Fps değerine dikkat etmedim Valorant'ta. 144 sabitledim çünkü panel bana daha yüksek hz'yi gösteremeyecek. Kasası gayet şık ve güzel. Mat olduğu için parmak izi lekesi kalıyor tabi. üst paneli çok esniyor diyolar evet eski Asus cihazıma göre esneme biraz daha fazla. Klavyenin altındaki mousepad kısmı metal malzeme. Kalan kısımları ise plastik. Msi GL65 Leopard ile bu cihaz arasında kalmıştım. 1000 TL fark vardı. Niye onu almadım diye hiç pişman olmadım öyle diyeyim. Başarılı bir cihaz yapmışlar. Günde ortalama 4 saat Cod Warzone oynuyorum. Bi ısı problemi yaşamadım. Stress testi yaptığımda tüm çekirdekler kendini 4.2 Ghz'ye sabitledi ve düşmedi. Isı değerleri gayet iyi. Ancak bir forumda cihaz ısınıyor diyeni de duydum. Ben gerçekten memnun kaldım ama soğutmasından.

Geri
Yukarı