2020 yılından beklediğiniz oyunlar

Heyecanla beklediğim residen evil 3 Remake'dü, ancak sonuç hüsran.

Şu an The Last of Us part ıı'yi bekliyorum.

Di mi hocam. O hevesle girdim, koskoca nemesis olmuş pastırma. O korkuyu veremedi bende. Bir de çok hızlı bitti. 5 saat nedir ya? Ben 14 saatte Half-Life 2'yi bitirdiğimde söven insanım, yapmayın böyle, RE2 ne güzeldi, bal gibiydi.

Di mi hocam. O hevesle girdim, koskoca nemesis olmuş pastırma. O korkuyu veremedi bende. Bir de çok hızlı bitti. 5 saat nedir ya? Ben 14 saatte Half-Life 2'yi bitirdiğimde söven insanım, yapmayın böyle, RE2 ne güzeldi, bal gibiydi.
Oyun aslında o kadar da kötü değildi, madem kısa olacaktı, neden bu kadar pahalı çıktı? 4-5 saatlik oyuna 259 TL verince insan kendini enayi hissediyor.

Oyun aslında o kadar da kötü değildi, madem kısa olacaktı, neden bu kadar pahalı çıktı? 4-5 saatlik oyuna 259 TL verince insan kendini enayi hissediyor.

Aynen oyun da indirildi. Ama oyun güzel ona lafım yokta Nemesis bana korku vermedi. RE2 oyunundaki MRX daha gerilimliydi. Üstelik oyun pahalı hikaye de kısa. Çoğu sahne silinmiş. Hadi online mod olsa anlayacağım da, o da yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
The Last Of Us 2 yi bekliyorum dört gözle senelerdir süresiz ertelendi bide üstüne storeden kalktı inşallah ps 5 e falan çıkarmayı düşünmüyorlardır bide cyberpunku merak etmiyo değilim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı