Yakın zamanda beklediğiniz oyunlar neler?

Yeni Test Drive Unlimited oyununu merak ediyorum. Ön siparişe henüz açılmadı.

Ekran Görüntüsü (960).png

Cyberpunk 2077.
Microsoft Flight Simulator 2020.
Dying Light 2.
Peki ya sizin beklediğiniz oyunlar neler? Bu sayede bilmediğimiz oyunları keşfedebiliriz, eğer çok bilinmeyen oyunlar ise bunların amaçlarını vb. belirtirseniz daha güzel olur.

Crysis Remastered.

Eğer sızdırılan video doğruysa, umarım değildir, oyunda tek değiştirilen şey uyumluluk oluyor. Grafikler bir tek benim mi hoşuma gitmedi?
Gösterilen videoya göre konuşur isem bildiğin grafiği biraz düzeltmişler ve uyumluluk olayı yenilenmiş. Onun harici her şey birebir aynı, tabii bunu merak uyandırsın diye yapmış bile olabilirler.

Gösterilen videoya göre konuşur isem bildiğin grafiği biraz düzeltmişler ve uyumluluk olayı yenilenmiş. Onun harici her şey birebir aynı, tabii bunu merak uyandırsın diye yapmış bile olabilirler.
Bu yaz yeterince oyun almıştım. Son olarak yaz sonuna doğru 1 oyun daha alacaktım. Control ve Crysis Remastered arasındaydım. O videoyu görünce vazgeçtim. Control, Steam'e gelince onu alacağım.

Bu yaz yeterince oyun almıştım. Son olarak yaz sonuna doğru 1 oyun daha alacaktım. Control ve Crysis Remastered arasındaydım. O videoyu görünce vazgeçtim. Control, Steam'e gelince onu alacağım.
Linç yer miyim bilmiyorum, lakin Control'de güzel bir oyun değil. Ciddiyim bayıyor, denemiştim 1.5 saatin ardından direkt oyunu sildim. O fiyata değecek bir oyun değil, belki Epic indirimi ile 20-30 TL eder ama bilemedim şahsen o parayı başka oyunlara verirdim. Mesela biriktirip Cyberpunk 2077 almak veya AAA oyunların indirimini beklemek gibi. Bu arada bende bu yaz indiriminde en az 80 oyun almışımdır, DLC'leri falan saymıyorum :D

İlk başta Cyberpunk 2077'yi beklemenin dışında, Remothered: Tormented Fathers oyununun derin hikayesini ve yeni oynanış biçimini 20 Ekim 2020'de getirecek olan Remothered: Broken Porcelain oyununu bekliyorum. Eğer hikayeli korku oyunlarını seviyorsanız göz atmanızda fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı