2020'de Logitech G29 alınır mı?

FOSLU SISTIK

Picopat
Yer
Öyle Bir Yerler İşte
Daha fazla  
Sorum başlıktaki gibidir. Amazon.de de 268 euro gibi bir fiyat (pek anlamadım bu vergi olayını bilen varsa açıklasın) çıkıyor. Alırsam çok zevk alacağımdan eminim. Şu anda halihazırda kullandığım Thrustmaster Red Legend Edition var. ETS2, ATS, Forza Horizon 3-4, AC gibi oyunlar oynayacağım.

Yine yaklaşık 2600 tl'ye gelecek Almanya'dan alma bence. Alınabilir bir direksiyon ancak nedendir bilmem Thrustmasterin bu fiyat bandındaki direksiyonlarını daha çok seviyor insanlar, daha gerçekçi olduğunu söylüyorlar ancak bu da güzel bence.

Sorum başlıktaki gibidir. Amazon.de de 268 Euro gibi bir fiyat (pek anlamadım bu vergi olayını bilen varsa açıklasın) çıkıyor. Alırsam çok zevk alacağımdan eminim. Şu anda halihazırda kullandığım thrustmaster Red Legend Edition var. ETS 2, ATS, Forza Horizon 3-4, AC gibi oyunlar oynayacağım.

Paraniz varsa beklemeden alin ya. Amazon.comdan almaniz daha mantikli. Euro daha pahali. Amazon.comdan girip sepete ekleyip ode dediginizde vergilerle beraber fiyati gosteriyor zaten. En son Blue snowball mikrofonun vergisine bakayim dedim 50 dolardi. Kendisi zaten 70 dolar falan.

Paraniz varsa beklemeden alin ya. Amazon.comdan almaniz daha mantikli. Euro daha pahali. Amazon.comdan girip sepete ekleyip ode dediginizde vergilerle beraber fiyati gosteriyor zaten. En son Blue snowball mikrofonun vergisine bakayim dedim 50 dolardi. Kendisi zaten 70 dolar falan.
Ben Amerikadan alınmıyor diye biliyorum. Siz ikisine de bakıp vergilerle beraber bana söyleyebilir misiniz acaba?

Henuz bir hafta once G920 satin aldim, almadan once cok arastirmadim ama aldiktan sonra disli takilmasi, hissiyati ve sesi beni rahatsiz etti. Iade edip T300 almayi planliyorum. Sana tavsiyem T300 al. Kayis sisteminin disliden daha iyi olduguna eminim ve direksiyonun degisebilir olmasi cok buyuk bir arti.

Henuz bir hafta once G920 satin aldim, almadan once cok arastirmadim ama aldiktan sonra disli takilmasi, hissiyati ve sesi beni rahatsiz etti. Iade edip T300 almayi planliyorum. Sana tavsiyem T300 al. Kayis sisteminin disliden daha iyi olduguna eminim ve direksiyonun degisebilir olmasi cok buyuk bir arti.
Ben ikisini de denedim. G29 yeter bana. Çok oynamayacağım zaten. Onun için çok fazla para vermek istemiyorum. Siz nereden ne kadara aldınız acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı