2020'de PlayStation 3 nasıl?

Ben deneyerek aldım bir hatası yoktu hiçbir türlü fan seside yükselmiyor şuana kadar bir hatasını göremedim oyunlar PS3'e göre çok daha kaliteli ve yeni oyunlar var birkaç güne Game Pass alacağım yeni oyunları da deneyeceğim şu anlık sadece GTA 5 var başka oyun deneyemedim ama mutluyum internete girip sitelerden film falanda izliyorum PS3'ün üstü PS4'ün 1 tık altı olarak görüyorum ama 1200TL cok iyi bir fiyat bana göre PS3'ler 800 900 PS4'ler 2bin ortalaması Xbox One S ile arasında performans olarak neredeyse fark yok diyebilirim hiçbir oyunda kasmıyor sadece Cyberpunk FPS düşüşü var oda her konsolda aynı şekilde. Mesela PS3 512MB RAM 1 çekirdek bu 8 çekirdek 8 GB RAM.

Aslında biraz daha ufkum açıldı Xbox One S'de alabilirim biraz daha dişimi sıkıp alabilirim. Letgo'da 2000 bandına buldum genellikle. Fakat iyi bir bilgisayarım da varken gerek var mı diye düşünmüyor değilim.

PlayStation 3 uygun bir fiyata hala alınabilecek bir konsol. Oyun kütüphanesi çok geniş. Emülatör'ü bulunsa bile PS3 gibi akıcı oynatamıyor henüz. Yeni nesil oyun oynamak gibi bir derdiniz yoksa alın. Ama benim önerim Xbox One S almanız yönünde. Veya da 360 alıp yanına Kinect alıp eğlencenin dibine vurabilirsiniz. Seçim size kalmış.

PlayStation 3 uygun bir fiyata hala alınabilecek bir konsol. Oyun kütüphanesi çok geniş. Emülatör'ü bulunsa bile PS3 gibi akıcı oynatamıyor henüz. Yeni nesil oyun oynamak gibi bir derdiniz yoksa alın. Ama benim önerim Xbox One S almanız yönünde. Veya da 360 alıp yanına kinect alıp eğlencenin dibine vurabilirsiniz? Seçim size kalmış.

Evet bir tık daha yeni nesile yönelmem daha iyi olabilir. Zaten Xbox One S bir kafama oturmadı değil. Biraz daha dişımi sıkıp çalışıp alabilirim. Zira Letgo'da 2000 TL civarlarında satılıyor.

Alınmaz artık, konsolların ömrü tükendi tükenecek. Bence 1 seneye kalmaz elinizde kalacak.

Al sat için almadımki uzun süre yıllarca oynamak için aldım daha önce hiç hikayeli oyun oynamadım Online oynadım bilgisayarda hep daha PS2'yle bile oynayan varken ve şu an One'de o kadar güncel oyun var 2 sene daha rahat oyunlar çıkar o oyunlarla birlikte uzun süre gidiceğini düşünüyorum ve tüm dünyada konsol pahalılık konusunda Türkiye 1.sırada araştırabilirsin ona rağmen 1200TL Xbox One için bu şartlarda çok çok uygun diyebilirim 1200TL'ye bilgisayar dizsen inan bir şey oynayamazsın.

Al sat için almadımki uzun süre yıllarca oynamak için aldım daha önce hiç hikayeli oyun oynamadım Online oynadım bilgisayarda hep daha PS2'yle bile oynayan varken ve şu an One'de o kadar güncel oyun var 2 sene daha rahat oyunlar çıkar o oyunlarla birlikte uzun süre gidiceğini düşünüyorum ve tüm dünyada konsol pahalılık konusunda Türkiye 1.sırada araştırabilirsin ona rağmen 1200TL Xbox One için bu şartlarda çok çok uygun diyebilirim 1200TL'ye bilgisayar dizsen inan bir şey oynayamazsın.

Büyük bir ihtimalle PS3 için söylemiştir diye düşünüyorum.

Evet bir tık daha yeni nesile yönelmem daha iyi olabilir. Zaten Xbox One S bir kafama oturmadı değil. Biraz daha dişımi sıkıp çalışıp alabilirim. Zira Letgo'da 2000 TL civarlarında satılıyor.

1000TL civarlarına Xbox One bulursan o kadar fiyat farkı değiceğini düşünmüyorum açıkcası

1000TL civarlarına Xbox One bulursan o kadar fiyat farkı değiceğini düşünmüyorum açıkcası.

Xbox One S biraz daha yeni bir konsol olduğu için kafama yattı. Fakat performansları, optimizasyonları, yeni oyun destekleme konusunda hangisi daha iyi o konuda emin değilim.

Xbox One S biraz daha yeni bir konsol olduğu için kafama yattı. Fakat performansları, optimizasyonları, yeni oyun destekleme konusunda hangisi daha iyi o konuda emin değilim.

Performansları s nasılsa onede aynı şekilde aynı donanımlara sahip sadece frekansları biraz daha yüksek OC yapılmış gibi performans olarak bir farklılık bekleme o kadar görünüş olarak var daha küçük vs.
Performansları s nasılsa onede aynı şekilde aynı donanımlara sahip sadece frekansları biraz daha yüksek OC yapılmış gibi performans olarak bir farklılık bekleme o kadar görünüş olarak var daha küçük vs.

PS4 PS4 Slim gibi düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı