2020'de Windows Phone kullanmak

Windows Mobile'a destek devam etseydi kesinlikle kullanirdim şu an Red mi Note 9 kullaniyorum ama lumia 1020'nin sistemindeki akıcılığı alamıyorum.

Windows Phone cihazlar şu anda piyasadaki en güvenli akıllı telefon işletim sistemini kullanıyor.
Aynı zamanda en stabilini.
Gündelik ihtiyaçlarını karşılayamadıkdan sonra 1000TL yakın para vermek mantıkli ise buyrun. Asphalt 8 oynar durursunuz .

Gündelik ihtiyaçlarını karşılayamadıkdan sonra 1000TL yakın para vermek mantıkli ise buyrun. Asphalt 8 oynar durursunuz .
Günümüz için mantıklı değil farkındayım.
Aynı zamanda fiyatları daha da aşşağıdadır diye düşünmüştüm .
Benim eleştrim çıktığı güne yönelik bir eleştriydi fakat acelemden dolayı mesaj yarım kaldı .

Şu Lumia'lar içimde bir ukte olarak kaldı. O kadar çeşit telefon kullandım ama bir türlü lumia kullanmak nasip olmadı...

Sarı sitede Lumia 520 200₺'ye bulunabiliyor ortalama. Benim için de ukte kaldı. Authenticator uygulamaları yüklenebilse güvenlik telefonu olarak alırdım.

Kuzenimde Lumia vardı, ben de sevmiştim. Kıymeti sonradan anlaşılıyor işte pek çok şeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…