2020'de Windows Phone kullanmak

Çok çektim lumia'dan. İnstagrama bile gücelleme gelmiyordu. Bütün şirketler tek tek desteği kesti. Saatlerce Asphlat8 oynardım sadece o oyun düzgün çalışırdı.

Çok çektim lumia'dan. İnstagrama bile gücelleme gelmiyordu. Bütün şirketler tek tek desteği kesti. Saatlerce Asphlat8 oynardım sadece o oyun düzgün çalışırdı.
Bende sizin gibi özlem giderirken, Lumia 930 model telefonu yedek telefon olarak satın aldım. Keyfi olarak komple yeniledim. Şu anda Spotify'da müzik ve asphalt 8 oynamaktan başka birşey yapmıyorum. Instagram, Facebook ve Whatsapp yok sadece twitter var. Fakat uzun süreden sonra tekrar kavuşmak ayrı bir haz kattı. Aklımda 1520 almak var, bir zamanlar büyük diye satılmayan telefon.

Microsoft announced the end of Support for Windows Phone. Lumia users advised to #Switch. Windows Phone is dead! ... Microsoft announced that after December 10, 2019, there won't be any New Security updates and various hotfixes. Jan 21, 2019

Windows Phone telefonuna olan destek kesilmeseydi gerçekten bende kullanmak isterdim. Benim için IPhone'dan daha havalı.

WhatsApp'ta 1 saat geçirdikten sonra kendi kendine kapanması ve Instagram'da DM özelliğinin gelmemesi sebebiyle satışa başladıktan 1, 5 ay sonra aldığım 520'mim ile yolları 2018'de ayırmak zorunda kaldım.

Halihazırda 640 XL LTE kullanıcısı olarak WhatsApp, Facebook, Instagram gibi uygulamaların çalışmadığını bilin. Ben sadece Twitter, Telegram ve banka olarak Akbank Mobil kullanıyorum. Mayıs 2020 tarihinde olmamıza rağmen herhangi bir donma, kasma ile karşılaşmadım. Hızı ve kamerası tatmin edici. Telefonlara zaten yüksek meblağlar verilmesine karşıyım. Son olarak Instagram uygulamasına alternatif olarak Winsta uygulaması var, maalesef oda ücretli. APK kurmak için ise "Project Astoria" altyapısına sahip bir sürüm bulmanız gerekiyor. Windows Phone Internals kullanarak ".ffu" dosyalarını kolayca flashlayabilir ve emergency dosyalarını yükleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı