2020'ye Yalnız Girenler

lordRago

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
2020'ye yalnız girenler için Youtube tarafından bir hediye geldi. Umarım hediyesini beğenirler.

Hediye videomuz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1577731155658.png

Bana da bunu yolladı. Herhalde ben bir üst seviyeyim🙃

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bana da bunu yolladı. Herhalde ben bir üst seviyeyim🙃

Yalnızlık seviyenin üst düzey olmasına sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.

Nereye geliyor bu?
Youtube'da takılırken, algoritma sana bir video öneriyor. Önerdiği videolar, hiç tanınmayan veya çok eskiden yüklenmiş şeyler olabiliyor. Bu duruma da '' Youtube bize bir şeyler söylüyor. '' şeklinde anlaşılıyor.

Örnek:

Mesela bu konuda ki şarkı da alakasız bir biçimde karşıma çıkmıştı ve bunun gibi olaylar çoğu kişinin başına geliyor. Bu tarz olaylar için '' Algoritmanın çıldırması '' tabiri tam yerinde oluyor.

İyi ki göndermiyor. Yoksa bu video hazmedilecek bir şey değil. Bizi bizden iyi tanıyan Google'dan bu tarz şeyler almak... - Yaşamanın anlamı yok - der gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı