2020'yılın da Bitcoin yatırımı mantıklı mı?

379401

Hectopat
Makaleler
2
2019 yılında, Arabamı 218.450 TL'ye sattım. Ancak bu paraya yeni bir araba almak istemiyorum. Bitcoin almayı düşünüyorum mantıklı mı? Veya başka bir kripto parayı mı tercih edeyim?

En mantıklı yatırım altın gibi duruyor kışın 250TL iken şu an 500TL köşeyi döndük bizde 😀. Her yıl daha da artacak gibi böyle giderse.

Uzun vadede olabilir ama ben olsam o topum altına girmem milyon kaybeden kişiler tanıyorum
En mantıklı yatırım altın gibi duruyor kışın 250TL iken şu an 500TL köşeyi döndük bizde 😀. Her yıl daha da artacak gibi böyle giderse.

Evet arkadaşın dediği gibi altın veya dolar yapabilirsiniz

Hocam ben bitcoinle pek uğraşmıyorum daha küçük piyasalar ile işlem yapıyorum, daha önce uğraşmadıysanız paranızın hepsini yatırmayın bence. Size tavsiyem altcoinlerle iş yapmanız

Bitcoin tahminimce önümüzdeki aylar içinde dalgalanma yaşayacak. Düşebilir. Bitcoin talebe bağlı olarak değişiyor. Tahminimce birkaç yıl sonra artar ve sabit kalır. Talep düşerse fiyatı da düşer. Riske girmek istemiyorsanız, bu işe girişmeyin. Elinizde olan miktar ile, alıp satma yapabilirsiniz. Söylediklerim tahminidir. Kendi yorumumdur.

Geri
Yukarı