2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zor hocam. ASUS bile otomasyon yapamadı bu işte. Her cihaza el ile özel makine yardımıyla yapılıyor bu işlem. Kolay olsa herkes yapardı...
O zaman Asus'u tebrik etmek gerekir. Helal olsun. Buna rağmen düzgün stokta sağlıyor adamlar, Mux olsa bide...

O zaman Asus'u tebrik etmek gerekir. Helal olsun. Buna rağmen düzgün stokta sağlıyor adamlar, Mux olsa bide...
Zaten MUX olsa ben hiç kimsenin Lenovo Legion 5 Pro modeline bakacağını zannetmiyorum hocam. Şu ASUS ROG serisini tutan tek zincir "MUX Switch". Bu ortadan kalkarsa bence ASUS ROG piyasayı ele geçirir diyorum. 300 nit parlaklık filan hikaye kalır ama işte MUX Switch problem...

Hocam bunun herhangi bir Bios güncellemesi ile gelme ihtimali var mı?

Önceki sayfalarda atıldı mı bilmiyorum. Biraz baktım denk gelemedim. Amazon Almanya'da ön siparişle satışta. 1719 Euro'ya (16.626 TL) denk geliyor vergilerle.
''Usually dispatched within 1 to 2 months.'' ibaresi kullanılmış. Sipariş verdikten sonra 1-2 ay beklemeniz gerekecek.

Her ne kadar MSI olsa da ben T5 v21.5 alırdım bu paraya. 10875H ve 2K 165Hz ekran.
Hocam yalnız yaptığınız fedakarlık şunlar hoparlor kalitesi, malzeme kalitesi, touchpad kalitesi, daha sıcak bir laptop, sizinle ilgilenmeyecek bir müşteri desteği ve daha da uzar gider bence kesinlikle değmeyecek bir noktaya değindiniz.
Hocam kendiniz sıvı metal kullanabilirsiniz şu anki asus n550jv cn240h laptobumda kullanıyorum. Ve gayet memnun'um kendim uyguladım yardımcı olabilirim.

Sıvı metali nasıl uyguladınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…