2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hocam ben asusun nasıl uyguladığını izledim 3D yazıcı bir aletle uyguluyorlar baya zor gelmişti siz analtınca baya kolay geldi şimdi

Sıvı metal macun 2 yıl ömrü var asus ces 2021 de açıklamıştı.2 yıl sonra daha rahat şeyler çıkar diye düşünüyorum ben.Legion belki asus dan daha fazla ısınıyor olabilir.Herkesin eline ulaşsın testler çıksın ortaya netleşir.

Ön siparişe açık.
Amazon sitesinde sayfanın en altında sağda müşteri hizmetleri seçeneği var. Amazon.de de dil seçeneğini türkçe seçerseniz müşteri hizmetleri de türkçe oluyor.

Hocam, ben artık ROG veya Legion 7 düşünüyorum. Masada iken sıcaklıklarda 90 civarı gördünüz mü ? Artık MUX'tan vazgeçmiş gibiyim.

Amazon Almanya'dan Legion5 Pro ön siparişi vermiştim az önce mail geldi tarih çıkmış 17 Mayıs 21 Haziran arasında teslim olacak gözüküyor bu konuda olup sipariş verenlere gelen tarihler nasıl acaba?

Stok gelirse alternatif olabilir mi?

Olur hocam.

Hocam, ben artık ROG veya Legion 7 düşünüyorum. Masada iken sıcaklıklarda 90 civarı gördünüz mü ? Artık MUX'tan vazgeçmiş gibiyim.
Masadayken görmedim, kucağımda uzanarak oynadığımda 88C max. Gördüm.İşlemciyi en çok yoran oyun flight simulator.95C kadar çıkıyor ama fanlar turboya alıyor kendini sıcaklık çok çabuk düşüyor.Voltaj artıkça işlemci ısınıyor.Sesiz mod da fan nerdeyse hiç çalışmıyor ama işlemcinin voltajı çok kısıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…