2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Size göre hangisi? Bence Legion alır.
Hocam sizin gönlünüz Legion'da, siz Legion alın derim.
Hocam o kadar güzel yorumlamışsınız ki tüm olayları bütün bir şekilde özeti gibi bir şey . Bu yorumun üzerine bir şey söylenemez gibi duruyor yeni gelişmeler olmaz ise.
Hocam, sanırım benimkine 9 yıldır bakım yapılmadı

Bi' ara yaptıracağım da hangi ara bilmiyorum Yeni cihaz alacak da oluyorum, bakalım

Bu arada 90 derece 4GHz bana iyi gibi geldi.
Hocam 90 derecede sabit 4.0GHz veriyor ise gayet güzel hocam.
Beni etiketlediğiniz için teşekkürler hocam. Hocam bence şu an sizin için durum tam bir muamma. Ben yorum yapacak olur isem:

-MSI işlemcisi 10870H olmayan versiyonu almayın. 10750H ve 10870H ikisi de İntel ısnır ama biri 6 çekirdek diğeri 8 çekirdek. Isınacak ise bari performans versin değil mi?

- ASUS ROG 1080P hoş olmamış. Üzerine MUX da yok. Yani eğer AAA kalite oyunları en yüksek ultra-mega-süper ayarlarda oynamazsanız performans sorunu olabilir darboğaz yönünde bence. Testlerde yokmuş okuduğum kadarıyla bu biraz üzdü. Açıkçası aynı konfigürasyona sahip başka markaların cihazlarının testlerine bakabilirsiniz belki bir ihtimal fikir oluşur aklınızda. A kalite oyunlara gelirsek her halükarda kaçınılmaz son darboğaz olacaktır. Bu çok belli hocam ona göre ROG seçin derim.

-Legion 5 Pro ise ne zaman gelecek, satışa gelince fiyatı ne olacak (malum 10750H ve RTX20 olan versiyonu zam yedi), sıcaklık ve soğutma performansı hakkında bolca dedikodu var. Yani kağıt üzerinde beni bekle, beni al diyor ama gel gelelim aksiyona eğer siz bir cihazın içindeki donanımdan performans olarak düşüş yaşayacaksanız sıkıntı olabilir. Yukarıda @T129Atak hocam yukarıda durumu çok güzel özetlemiş, oraya bakarsanız anlarsınız zaten. Stok sorunu da ayrı bir dert.
Hocam bu durumda alev emojisi bence Technopat Sosyal'e de gelmeli...

Bu arada evet tam 22 sayfa mesajın hepsini okuyarak geldim .

Hocam 90 derecede sabit 4.0GHz veriyor ise gayet güzel hocam.
Hocam benim değil, @T129Atak hocamın öyle. Benim 2350M'in 90 dereceyi görecek kadar güçlü olduğunu sanmıyorum
Çok güzel açıklamışsınız hocam, elinize sağlık
Bu arada evet tam 22 sayfa mesajın hepsini okuyarak geldim .
Ben de diyorum, ping var galiba, sürekli mesajıma beğeni gelip duruyor.

22 sayfa, vay be. Sabahtan beri güzel ilerlemişiz.

İsteseler koyarlar ama neden koymuyorlar hiç anlamıyorum.
Ah ben de anlayabilsem

Ben de diyorum, ping var galiba, sürekli mesajıma beğeni gelip duruyor.

22 sayfa, vay be. Sabahtan beri güzel ilerlemişiz.
Hocam cidden oku oku bitmedi ya . Üzerine daha da sayfa ilerledi 22 sayfa değildir o 25-27 filan oldu hocam .

Fakirin yüzü gülmeyecek olan o.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…