2021 Toyota Corolla LPG tekliyor

Aynı arabadan kullanıyorum. Sadece benzinli ve asla LPG takmayı düşünmüyorum. Sorunsuz bir araçtır. Kolay kolay arıza vermez.
LPG'yi yeni taktırmışsınız sanırım."Manifold nozzle"larını kontrol ettirin. Boyları manifolda uzun kalacak şekilde olursa araç sürekli tekler. İşçilik çok önemli.
(Arızanın benzinde olmadığını varsayıyorum.)
Arabadan çok memnunum. Bizimki Flame X-Pack paket. Çok dolu, çok şık, çok konforlu bir araba. Yolda yağ gibi akıyor. Keşke LPG taktirmak zorunda kalmasaydik diyorum, güzelim arabaya yazık oldu.

Arabadan çok memnunum. Bizimki Flame X-Pack paket. Çok dolu, çok şık, çok konforlu bir araba. Yolda yağ gibi akıyor. Keşke LPG taktirmak zorunda kalmasaydik diyorum, güzelim arabaya yazık oldu.
Niye yazık oldu hocam ne oldu aracınıza yandı bitti kül mü oldu? Doğru ürün doğru montaj ve düzenli bakımla LPG ile 600-700 bin km sorunsuz gören binlerce araç var. Ayarınız bozuktur. Tesisat yanlış çekilmiş olabilir. Hortumlar gereğinden uzun olabilir. LPG en mantıklı şeylerden biri Türkiyede. Heleki corolla gibi atmosferik bir araçla birleşince.

Geri
Yukarı