2021 TYT hakkında yorumlarınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Süre yetmedi. Matematikten 25-30 civarı yapardım denemelerden. Bundan 17 tane işaretledim. Geometrime daha çok güveniyordum ama geometriye de vakit yetmedi. Bütün hakkım haram zıkkım olsun bu sisteme, hakkımız yendi.
Aynen; çalışmayayım (kendine göre çalıştığın görecelidir), 40 tane işaretleyenler varken 17 tane yapıp sisteme hakkımı haram edeyim. Bu kafadan kurtulmadığınız sürece mutlak başarıya hiçbir zaman ulaşamayacaksınız zaten. Okul hayatım boyunca etrafımda gırla böyle insan gördüm, yapamayınca suçu başka taraflara atan. Biz nasıl yapıyoruz kardeşim? Biz de aynı sistemden geçtik. Sistem çok iyi demiyorum ama her başarısızlıkta insan ilk kendine bakmalı her zaman ve kendindeki hatayı bulup düzeltmeye uğraşmalı. Hakkın yenmiş? Kim yedi hakkını direkt isim söyler misin? Çalışan öğrenciler mi? Soru hazırlayanlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Süre yetmedi. Matematikten 25-30 civarı yapardım denemelerden. Bundan 17 tane işaretledim. Geometrime daha çok güveniyordum ama geometriye de vakit yetmedi. Bütün hakkım haram zıkkım olsun bu sisteme, hakkımız yendi.
Sistem; "tm".

İşin şakasını geçiyorum. Mantığını düzelt.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen, çalışmayayım(kendine göre çalıştığın görecelidir) 40 tane işaretleyenler varken 17 tane yapıp sisteme hakkımı haram edeyim.

Kardeşim, sürenin yetmemesi benim suçum mu? Ben sene içinde matematik adına bir sürü kaynak ve deneme bitirmiş birisiyim. İçim dışım matematik oldu bütün dönem boyunca. Hatta sadece matematiğime güveniyordum. Ve şimdi sen burada mat çalışmayıp 17 yapmama ağladığımı söylüyorsun.

Hakkımı istediğime haram edemez miyim? Süreyi adaletsiz vermiyorlar mı sence de? Türkçede bazı sorulara 3 dakika bile vermişimdir. Konuyu saptırmadan başarısızlığımı yüzüme vurarak ne elde ediyorsun?

Biz nasıl yapıyoruz kardeşim. Biz de aynı sistemden geçtik.

Kardeşim ben çalışarak da yapamadım, yorumumdan ne anlamlar çıkarıyorsunuz ya.

Sistem; "tm".

İşin şakasını geçiyorum. Mantığını düzelt.

Tamam.

Kim yedi hakkını direkt isim söyler misin? Çalışan öğrenciler mi? Soru hazırlayanlar mı?
Ben söyleyeyim. SBS'de puanım ve sırlamamam yetmesine rağmen uçak bölümü olan liseye girememiştim. İşin garip yani benden düşük puan alan aynı şekilde sırlaması yüksek olan girmişti.

Bu yollardan geçen biri olsaydınız muhtemelen SBS başta olmak üzere YGS-LYS'ye girmiş olmanız gerekirdi. Olmadı ÖSS...

Tepeden bakmaktan vazgeçersen patates gibi toprağın altında olmaktan çıkabilirsin.

Ya sabır...

Çoğunlukla okuduğunu anlama üzerineydi sorular. Bu sebeptir ki sınav da iyi geçti benim için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı