2021 yılında Core 2 Duo alınır mı?

Bütçe
500

Scrubs83

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, öncelikle kafayı yemedim 😊 Sorum şudur ki bir minibook arıyorum ve nette 13 inc civarı cihazlar var. Küçücükler şirin mi şirinler ve sadece gezinmek, basit ofis işleri müzik dinlemek gibi aktivitelerde kullanmak için (oyun ağır program vs kullanmayacağım) bu cihazlardan birini 500 TL gibi bir rakama kapatmak istiyorum. Sıkışırsam SSD ve RAM atarak yavaşlığı ne kadar çözebilirim size sormak istedim. Ayrıca 2021 yılında basit işler için Core 2 Duo ya da Quad kullanan var mı, varsa tavsiyeleri nedir dinlemek isterim. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum 🙏

Arkadaşlar merhaba, öncelikle kafayı yemedim 😊 Sorum şudur ki bir minibook arıyorum ve nette 13 inc civarı cihazlar var. Küçücükler şirin mi şirinler ve sadece gezinmek, basit ofis işleri müzik dinlemek gibi aktivitelerde kullanmak için (oyun ağır program vs kullanmayacağım) bu cihazlardan birini 500 TL gibi bir rakama kapatmak istiyorum. Sıkışırsam SSD ve RAM atarak yavaşlığı ne kadar çözebilirim size sormak istedim. Ayrıca 2021 yılında basit işler için Core 2 Duo ya da Quad kullanan var mı, varsa tavsiyeleri nedir dinlemek isterim. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum 🙏
Google gibi işlerde çok kasıyor, tavsiye etmem.

Arkadaşlar merhaba, öncelikle kafayı yemedim 😊 Sorum şudur ki bir minibook arıyorum ve nette 13 inc civarı cihazlar var. Küçücükler şirin mi şirinler ve sadece gezinmek, basit ofis işleri müzik dinlemek gibi aktivitelerde kullanmak için (oyun ağır program vs kullanmayacağım) bu cihazlardan birini 500 TL gibi bir rakama kapatmak istiyorum. Sıkışırsam SSD ve RAM atarak yavaşlığı ne kadar çözebilirim size sormak istedim. Ayrıca 2021 yılında basit işler için Core 2 Duo'ya da Quad kullanan var mı, varsa tavsiyeleri nedir dinlemek isterim. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum 🙏

500 liraya bulma imkanınız çok düşük maalesef.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, öncelikle kafayı yemedim 😊 sorum şudur ki bir minibook arıyorum ve nette 13 inc civarı cihazlar var. Küçücükler şirin mi şirinler ve sadece gezinmek, basit ofis işleri müzik dinlemek gibi aktivitelerde kullanmak için (oyun ağır program vs kullanmayacağım) bu cihazlardan birini 500 TL gibi bir rakama kapatmak istiyorum. Sıkışırsam SSD ve RAM atarak yavaşlığı ne kadar çözebilirim size sormak istedim. Ayrıca 2021 yılında basit işler için Core 2 Duo'ya da Quad kullanan var mı, varsa tavsiyeleri nedir dinlemek isterim. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum 🙏

1000 TL civarında I3-I5'li laptoplar falan bulabilirsin bence.

120 GB SSD, Windows 8.1, ve 4 gb RAM ile istediğinizi izlersiniz bence. Ofis işleri için sıkıntı yapmaz. 2006 Macbook var bende Core 2 duo, 120 SSD ve 2 gb RAM ile Youtube donma kasma olmadan izliyorum. SSD önemli bence. Hatta retro oyunları yükledim onları oynuyorum arada kol ile. (Dragon Warrior 1-2-3 NES falan.) Ekstra olarak belirtmek isterim, bilgisayarı aldıktan sonra termal macunu ve BIOS pilini değiştirdim. Yani bakımını yapın demeye çalışıyorum. Bilgisayarda Visual Studio Code ve Python bile kullandırdı bana daha ne yapsın. 🤣

Son düzenleme:

Geri
Yukarı