2021 Yılında iPhone 5s Kullanılır mı?

Bütçe
500-700
Paranız az ise alınır diyeceğim ben. Günde 2 kere şarj edip idare edersiniz. Telefon ve mesaj işlerini halledersin az da olsa twitter instagram gezersiniz. Bu fiyat aralığında para biriktir ios takibi yap demek saçma.

Kalitesiz markaların kullanılamaz telefonlarını alacağınıza zamanın kralını alın derim. Iphone 5S eski bir telefon ama kullanılabiliyor. Bütçe artıramayacaksanız öneririm.

2016 yılından beri kullanıyorum. Günde abartısız 4 kere şarja takıyorum.( Belki de bataryası bozulmuştur eskiden böyle değildi) Günlük kullanım da bile çok ısınıyor artık. Bence 5s zamanı geçti. Bende değiştireceğim telefonumu.

2016 yılından beri kullanıyorum. Günde abartısız 4 kere şarja takıyorum.( Belki de bataryası bozulmuştur eskiden böyle değildi) Günlük kullanım da bile çok ısınıyor artık. Bence 5s zamanı geçti. Bende değiştireceğim telefonumu.
Hocam güvendiğiniz bir telefoncuya gidin, değiştirsinler bataryayı. Şarjı 5-6 ay yeni alınmış gibi gidiyor.

Arkadaşlar, param sadece 5S yetiyor. Alınır mı? Şu anda tam olarak 500 TL param var. Yani en fazla 700 çıkabilirim. Başka önereceğiniz telefon var mıdır?

Bence General Mobile GM 20 Pro veya GM 9 olabilir.
Arkadaşlar, param sadece 5S yetiyor. Alınır mı? Şu anda tam olarak 500 TL param var. Yani en fazla 700 çıkabilirim. Başka önereceğiniz telefon var mıdır?

Bende kullanıyordum benimki patladı.(ag b)alıcaksanda hızlı şarja takma.

Bataryası iyi durumdaysa alınır. 500 TL'ye o kadar performanslı bir telefon daha bulamazsın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı