2021 yılında Rainbow Six oynanır mı?

ll.Mehmed

Hectopat
Grafikleri ayarlıyorum ancak oyunu kapatıp açtıktan sonra hepsi değişmiş oluyor. Sorunu nasıl çözebilirim?

Konu hala güncel, çözümü bulamadım.

Konunun biraz dışına çıkmış gibi oluyorum kusura bakma ama ben indirimlerde oyunu almayı düşünüyorum. Şu anda, bu yılda oynanır mı hileler vb var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun e-spor işiyle uğraşan ve genellikle her yama ve güncelleme notunu okuyan biri olarak dostum oyun biraz bozdu bozdu derken şöyle genellikle oyuna gelenler ki bende de böyle oldu eski videoları görüyorlar sonra oyuna gelince LAN neden bu yok diye çıldırıyorlar şu an oyun biraz Apex Legends'e kaydı yağni yer şey artık kişiselleştirilebiliyor (kıyafet-karakter arka plan-zafer pozu)gibi skin işine fazla ağırlaştılar ama hikayeyede biraz düzgün ilerliyorlar ama yine de oynanır oyun şu anki halini çoğu kişi çok hoşuna gitmedi yakında düzeltirler onun dışında bütün mekanikleri çoğu her zamanki raimbow Six Siege gönül rahatlıyla alıp oynayabilirsiniz oyun size bayağı keyif verecektir bir de kendinize 5 kişilik takım yaptınız mı tadından yenmez iyi oyunlar :D

Ben geçen ay bıraktım. Eskiden plan yapılan, operatörlerin özelliklerine göre seçildiği bir operasyon oyunuydu. Şimdi operatörlerin silahına göre seçildiği, koşarak önüne gelen adamı kafadan vurduğun sıradan bir shooter oyununa döndü. Her güncelleme de E sporcuların isteklerine göre yapılıyor, oyunun kitlesini takan yok. Ben operasyon için bu oyunu oynuyorum, düz adam vurmak istesem gider CS:GO, yeni operatörler gibi bilim kurgu ve saçmalık istesem Valorant oynarım. Oyun çizgisinden çok çıktı.

Ben geçen ay bıraktım. Eskiden plan yapılan, operatörlerin özelliklerine göre seçildiği bir operasyon oyunuydu. Şimdi operatörlerin silahına göre seçildiği, koşarak önüne gelen adamı kafadan vurduğun sıradan bir shooter oyununa döndü. Her güncelleme de e sporcuların isteklerine göre yapılıyor, oyunun kitlesini takan yok.

Oyun biraz o kıvama geldi özellikle Tachanka reworkünden sonra.

Oynanır. Aktif oyuncu sayısı normal düzeyde. Hilelere çok nadir rastlarsınız ama genelde banlanırlar. Alacaksanız deluxe veya üstü bir sürüm alın.
Şimdi operatörlerin silahına göre seçildiği, koşarak önüne gelen adamı kafadan vurduğun sıradan bir shooter oyununa döndü.
Abartmayın, bu dediğiniz şey sadece quick match gibi modlarda veya bakır elo maçlarda olur. Operatörlerin silahlarına gelirsek ise silahların dengesi iyi oturtulmuş. Silahlar ciddi bir avantaj sağlamıyor.
Her güncelleme de E sporcuların isteklerine göre yapılıyor, oyunun kitlesini takan yok.
Buna da katılmıyorum. Çoğu oyuncunun geri bildirimini dikkate alıyorlar. Güncellemelerde tabii ki profesyonel arenanın ön planda tutulması ve buna göre operatör dengelemesi yapılması ise normal bir şey.

Oyun eski ciddiliğini ve atmosferini genel olarak kaybetmiş olsa bile taktiksel fps oyunu olarak üstüne bir oyun olduğu söylenemez. Bence alıp deneyebilirsiniz.

Oynanır. Aktif oyuncu sayısı normal düzeyde. Hilelere çok nadir rastlarsınız ama genelde banlanırlar. Alacaksanız deluxe veya üstü bir sürüm alın.
Doğru hile çok nadir geliyor ve zaten hızlıca banlanıyor, hileyle attığınız maçlarda kaybettiğiniz puanları da geri alıyorsunuz zaten o yönden güzel bir sistemi var. Oyuncu sayısı son 2 yılın dibinde ki normal millet ne istemiyorsa gidip onları yapıyorlar. E sporcular gece maçı istemedi mapin orasını burasını öyle istemedi diye bunların hepsini değiştiler. Final maçında adamlar bir şeyi güçlü bulurlarsa direkt nerf yiyor.
1640082700657.png

Oyuncu seviyesi oyuna o kadar şey gelmesine rağmen, indirim yapılmasına ve reklam yapılmasına rağmen 2016 seviyesine geriledi çünkü oynayan oyuncular oyunun gittikçe kötüleştiğine tanık oluyorlar. Yeni başlayan bir oyuncu için güzel olur fakat bir süre sonra bu durumun farkına varınca o da bırakır. Benim için Parabellum operasyonundan beri oyun yokuş aşağı gitmektedir, şahsi yorumum.

Oyuncu seviyesi oyuna o kadar şey gelmesine rağmen, indirim yapılmasına ve reklam yapılmasına rağmen 2016 seviyesine geriledi çünkü oynayan oyuncular oyunun gittikçe kötüleştiğine tanık oluyorlar. Yeni başlayan bir oyuncu için güzel olur fakat bir süre sonra bu durumun farkına varınca o da bırakır. Benim için Parabellum operasyonundan beri oyun yokuş aşağı gitmektedir, şahsi yorumum.
Oyunu hala oynamakta olsam bile maalesef doğru. 2018-2019 yıllarındaki atmosfer ve zevk hiçbir zaman geri gelmeyecek. Steamde aktif olarak ilk 10'a girse bile oyuncu sayısı gittikçe azalıyor. Eski formunu keşke yakalayabilse oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı