2021 YKS'de sayısaldan net yapan var mı?

Yks2021Hedef100K

Femtopat
Gençler sıfırdan hazırlanan var mı? TYT 30 AYT 12 falan geliyor, denemeler 2, 3 senedir çalışıyordum o yüzden sınava hazırlıklı değilim temelim pek yok. TYT 30 netin 15'i matematik AYT'ninde 6, 7 tanesi matematik MF 150-200K mümkün müdür? Ortalama 60TYT 30 AYT gerekiyor, sayısaldan yapan var mı bu netlerden?

2021 adına sıfırdan çalışıyorum. Normalde evde yaptığım denemelerden 9-10 netim çıkardı. Ama cuma günü genel deneme olduğumuzda 2.75 netim çıktı.

Karekök 0'a başladım. 100 sayfasını falan çözdüm. 345 ile de yeni nesil çözüyorum.

Ama siz 3 yıldır çalışıyorsunuz. Sıfırdan almanız zaman kaybı olur. Denemelerdeki eksiklerinizi kapatsanız daha iyi olur bence.

AYT tarafım biraz daha iyi diyebilirim. Şimdilik 5-7 net arası gidiyor. O da trigonometri, polinom ve parabol'den geliyor. Temel kavramları sayarsak 2-3 tane de oradan gelir. Ama yanlışlar da olduğu için doğruları yiyor.

Yavaş yavaş yapacağız. Size başarılar dilerim.

Yok efendim ben 3 yıldır dışarıda işte çalışıyorum sınava değil ÜçDörtBeş konuların yarısındayım matematik açısından anlayabiliyorum fen ve Ayt matematik de sıkıntı olurmu sıfırım çünkü fen ve Ayt matematik adına

Yeni konular

Geri
Yukarı