YKS 2021 tayfa kaç net yapıyor?

AYT gayet iyiymiş. Benim 11. sınıfım bomboş. 30 Net üzerine çıkabileceğimi sanmıyorum, hiç deneme yapmadım. TYT kısımında da dün 65 gördüm. Çok saçma bir sistem ve tek suçumuz bu ülkede doğmuş olmak...
Bana bir iletişim adresi verebilirsen sana deneme atabilirim. İsteyen varsa yazması yeterli.
Kötüyüm... Bu yıl anlaşılan bir sap tutturamayacağım.
Aynı korku bendede var ama bir türlü ders çalışamıyorum.

Ben sayısal 300 bin sıralama üstü istiyorum kısaca mühendislik istiyorum istediğim bölümde, elektrik mühendisliği veya elektrik-elektronik mühendisliği. Bu bölüme gidebilirsem kendimi geliştirebileceğime inanıyorum 55TYT 25 AYT yapsam yetiyor istediğim bölüm için. Ben mezunum matematiğim sıfırdı antrenmanlarla matematik 1 kitabını bitirdim şu an 2. kitabındayım artı olarak yanında başka kaynaklardanda YouTube'dan devam ediyorum. Dün TYT'de kaç net yaptığıma bakmak için süresiz çözüyordum daha bitmedi 12 matematik sorusu çözdüm daha 11 doğru 1 yanlışım çıktı acaba sorular çok mu kolaydı yoksa ben mi gelişdim başka denemelerden de çözeceğim matematik bakalım.

TYT 70-80 arası. AYT'de başlamamış değilim ama her bir dersin konuları en az %90 oranında bitmeden deneme çözmek istemiyorum, takıntım var :D. TYT +10 daha olsa güzel olacak. Bu arada yeni nesil geometri iğrenç değil mi yav? Üçgeni katlıyor kıvırıyor bilmem ne. Kardeşim düzgün soru sor yapalım ne gerek var evirmeye çevirmeye?

Bir de biyoloji hem TYT hem AYT 0. Bildiğniz sıfır yani biyoloji bilimi nedir onu bile bilmiyorum. Fizik kimya mat çok iyi ama.

Geri
Yukarı