Rehber 2021'de alınabilecek ikinci el ekran kartları

Vallahi şuraya yazacağım birkaç ekran kartı ve fiyatlar olacakatır bu fiyatların 1 kuruş üstünü ikinci elde vermeyiniz bulamıyorsanız yazdığım fiyatlara hiç almayın daha iyi:
Bu fiyatların 1 kuruş üstünü vermeyin piyasa böyle olmalı eğer bu fiyatlara bulamazsanız almayın!

GTX 1060 3gb= 850 TL'den fazla verme! Not: Fiyatlar=2021 içindir tüm ekran kartları çıktığı senenin en yüksek dolar kuruna göre fiyatlandırılmıştır!
GTX 1070= 1400 TL'den fazla verme!
GTX 1050ti= 750 TL'den fazla verme!
GTX 1050= 600 TL'den fazla verme!
GTX 970= 750 TL'den fazla verme!
GTX 960= 650 TL'den fazla verme!
GTX 950= 550 TL'den fazla verme!
GTX 780= 700 TL'den fazla verme!(GTX 970 ile yakın performans ama DirectX 11 ve daha eski)
GTX 750ti=verme!(400 TL)
--------------------------------
AMD RX 570, 580, 590 500-800 aralığında bulursan sakın alma miningdir!
RX 460= 400 TL'den 1 kuruş fazla verme performansı 750 Ti'den iyi!(%11)ve GT 1030 danda iyi!
Kasım-Aralık ayından kalmış arkadaş.

Vallahi şuraya yazacağım birkaç ekran kartı ve fiyatlar olacakatır bu fiyatların 1 kuruş üstünü ikinci elde vermeyiniz bulamıyorsanız yazdığım fiyatlara hiç almayın daha iyi:
Bu fiyatların 1 kuruş üstünü vermeyin piyasa böyle olmalı eğer bu fiyatlara bulamazsanız almayın!

GTX 1060 3gb= 850 TL'den fazla verme! Not: Fiyatlar=2021 içindir tüm ekran kartları çıktığı senenin en yüksek dolar kuruna göre fiyatlandırılmıştır!
GTX 1070= 1400 TL'den fazla verme!
GTX 1050ti= 750 TL'den fazla verme!
GTX 1050= 600 TL'den fazla verme!
GTX 970= 750 TL'den fazla verme!
GTX 960= 650 TL'den fazla verme!
GTX 950= 550 TL'den fazla verme!
GTX 780= 700 TL'den fazla verme!(GTX 970 ile yakın performans ama DirectX 11 ve daha eski)
GTX 750ti=verme!(400 TL)
--------------------------------
AMD RX 570, 580, 590 500-800 aralığında bulursan sakın alma miningdir!
RX 460= 400 TL'den 1 kuruş fazla verme performansı 750 Ti'den iyi!(%11)ve GT 1030 danda iyi!
GTX 760 600₺ dan satılıyor.

Nvidia alsam ne fark eder? Sadece 1080p 60 FPS Youtube ve Twitch'te rahat izletsin istiyorum. Nvidia daha güncel gibi geliyor. Fanı olmadığı için ilgimi çekiyor özellikle.
Öneri yaptım zaten günlük işlerinizi halledebilir ve GTA 5 gibi oyunları oynayabilirsiniz. Nvidia alabilirsiniz tabii fiyatlar sürekli değiştiği için bilmiyorum 2.el GTX 550 Ti falan bulabilirsiniz bence.

Öneri yaptım zaten günlük işlerinizi halledebilir ve GTA 5 gibi oyunları oynayabilirsiniz. Nvidia alabilirsiniz tabii fiyatlar sürekli değiştiği için bilmiyorum 2.el GTX 550 Ti falan bulabilirsiniz bence.
Benim en çok istediğim fanının sessiz çalışması. Yükte olmadığı zaman otomatik olarak yavaşlayan ya da duran fanlara sahip mi bu önerdiğiniz GPU'lar?

Benim en çok istediğim fanının sessiz çalışması. Yükte olmadığı zaman otomatik olarak yavaşlayan ya da duran fanlara sahip mi bu önerdiğiniz GPU'lar?
Hocam MSİ Afterburner'dan ayarlayabiliyorsunuz diye biliyorum. Bende HD 6570 var gayet sessiz yükte bile ses yapmıyor. Ha fan sesini ne yaparsanız yapın duyacaksınız. Bi türü rahatsız eder bi türü fazla ses yapmaz ama her türlü duyarsınız ve bütçenizde kısıtlı sanırım o fiyata da diğerlerinden daha sessiz bulabileceğinizi sanmıyorum.

Mimarisi gecmis bir cok karta sahip olma umudu bagliyoruz.
Birileri pahali urun aldigi surece ve diğerleri bu eski kartlari oluruna saydigi surece.. saticilar bu konulari okudukca daha cok bahane ile fiytlari sisirecek. Arkadaslar alisabilirlige meydan okuyun yonetilmeye mahkum kalmayin! 15 bin lira bandinda kart satiyorlar kartin uretici sitesinde 3450 liradan baskayan fiyatlar ile diyor yapmayin etmeyin ya.

Hocam MSİ Afterburner'dan ayarlayabiliyorsunuz diye biliyorum. Bende HD 6570 var gayet sessiz yükte bile ses yapmıyor. Ha fan sesini ne yaparsanız yapın duyacaksınız. Bi türü rahatsız eder bi türü fazla ses yapmaz ama her türlü duyarsınız ve bütçenizde kısıtlı sanırım o fiyata da diğerlerinden daha sessiz bulabileceğinizi sanmıyorum.
En iyisi Cooler Master Silencio ya da Corsair Carbide tarzı ses yalıtımlı bir kasa alayım ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı