2021'de çıkacak oyunlar ve Outlast Trials

EdenDaTa

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret ve Finansman Öğrencisi
Merhabalar, biliyorum biraz erken merak ediyorum ama 2021'de hangi oyunların çıkacağına dair bilgiler var mı? Ayrıca Outlast Trials hakkında neler biliyoruz? Paylaşırsanız sevinirim.

Outlast sevilebilir, en son çıkan oyundan ve RE7 oyunundan ders almış olmalılar. 2021 hakkında bilgim yok, ama valhalla, cypberpunk ve last of us 2 güzele benziyor.

Outlast hastane gibi kapalı bir ortamda geçmezse tutacağını düşünmüyorum 2.oyun çok ama çok eleştri aldı ilk oyun kadar beğenilmedi çünkü anlaşılması zor bir senaryo, zorlama korku efektleri kişisel fobilerden herşeye yer vermeleri zorlama olur. CO-OP desteğı verecek diye bir yazı okumuştum doğruluğu tartışılır ama 2-3 kişi ile CO-OP bir Outlast tadından yenmez.

Outlast gayet başarılı bulduğum o hastane, kurtuluş umudu, delilik ortamını güzel yansıtan bir oyun. Umarım aynı başarıyı korurlar. Yeter ki 2. oyunda ki gibi dinsel zırvalık yapmasınlar lütfen.

Outlast gayet başarılı bulduğum o hastane, kurtuluş umudu, delilik ortamını güzel yansıtan bir oyun. Umarım aynı başarıyı korurlar. Yeter ki 2. oyunda ki gibi dinsel zırvalık yapmasınlar lütfen.
Kesinlikle katılıyorum oyun dinsel olarak çok ileriye gitti, 2.oyunun fazla başarılı yönü yok harika grafikler kamera görüntüsünün netliği ve mekaniklerin gelişmesi daha korkutucu olurdu ilk oyuna eklenseydi ama mutlaka alanı iyice daraltmalılar hastane ortamına geri dönmeliler ve senaryoyu zorlama yapmamalılar.

Ben ve bir arkadaşım Outlast hayranıyız.Her ne kadar oyunu bu kadar sevsek de ikinci oyunun kötü olduğu konusunda ikimizde hem fikiriz.Halbuki biz Outlast'i akıl hastanesinde olduğu için sevmiştik. Umarım o meşhur akıl hastanesine yeni oyunda geri dönebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı