2021’de En Çok Satan 10 Telefonun 7’si iPhone

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
iPhone-13-Pro.jpg

Counterpoint Research, 2021 yılında tüm dünyada en çok satan 10 akıllı telefonun listesini yayınladı. Bu listeye göre Apple, en çok satan 10 cihazdan 7’sine sahipti. iPhone 12, 2021 yılının en çok satan akıllı telefonu olurken hemen ardından ise iPhone 12 Pro Max ve yılın dördüncü çeyreğinin en çok satan cihazı olan iPhone 13 geldi. GSM […]

Devamı: 2021’de En Çok Satan 10 Telefonun 7’si iPhone
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

@Shaw Dickerson hayır. Bunu ciddi ciddi diyenler var, izahı olmayan şeyin mizahı olur.
Ciddi şekilde söyleyenler vardır ama, bazen en alakasız yerde dahi ekonomi ile alakalı espriler görüyorum-üstte yazdığınız gibi yahut şimdi birisi gelir "ekonomi coh iyi yegenim (!) yazar. Komik te değiller.

iPhone 7'yi satıp Samsung, Sony, Xiaomi, Huawei... Gezdim gezdim geri iPhone 12'ye geldim. Bir markanın hayranı değilim ancak işletim sistemi ve ekosistem açısında Apple gerçekten iyi bir deneyim sunuyor.

@Ali Özbakır iOS Android'e göre daha iyi kullanım imkanı sunuyor. Ancak fiyatları da ortada, geçenlerde %20 zam geldi yanlış hatırlamıyorsam.
@Shaw Dickerson milletin mizah seviyesi ortada. Bu yorumumu ciddi ciddi destekleyen çıkmıştı bir ara. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı