2021'de Gaming laptop mu yoksa masaüstü PC mi?

NexTR

Decapat
Daha fazla  
2021 de 13bin TL bütçe ile RTX 3060 i7 1875h bir oyuncu laptop mu yoksa RTX 2060 Ryzen 5 3600 bir masaütü PC mi daha iyi bir şeçim olur? İki bilgisayarda neredeyse aynı performansı veriyor fakat PUBG CS:GO gibi rekabetçi oyunlar oynamak istiyorum laptop ekranı yeterli mi veya çok ısınınır mı? Cevaplarsanız sevinirim.(Laptop17, 3inç Monster Tulpar T7 20.3.2)

Yatılı şekilde okul okumuyorsan masaüstü laptoptan daha çok performans verir doğal olarak. Fakat fazla gezen birisiysen veya yatılı şekilde okul okuyorsan laptop her açıdan daha mantıklı.

2021 de 13bin TL bütçe ile RTX 3060 i7 1875h bir oyuncu laptop mu yoksa RTX 2060 Ryzen 5 3600 bir masaütü PC mi daha iyi bir şeçim olur? İki bilgisayarda neredeyse aynı performansı veriyor fakat PUBG CS:GO gibi rekabetçi oyunlar oynamak istiyorum laptop ekranı yeterli mi veya çok ısınınır mı? Cevaplarsanız sevinirim.(Laptop17, 3inç Monster Tulpar T7 20.3.2)
İhtiyaca göre bu tamamen size bağlı yani. Sık sık seyahat ediyor iseniz laptop tavsiyemdir.Eğer daha çok evde takılıyorsanız Masaüstü daha sağlıklı.

2021 de 13bin TL bütçe ile RTX 3060 i7 1875h bir oyuncu laptop mu yoksa RTX 2060 Ryzen 5 3600 bir masaütü PC mi daha iyi bir şeçim olur? İki bilgisayarda neredeyse aynı performansı veriyor fakat PUBG CS:GO gibi rekabetçi oyunlar oynamak istiyorum laptop ekranı yeterli mi veya çok ısınınır mı? Cevaplarsanız sevinirim.(laptop17, 3inç Monster Tulpar T7 20.3.2)

Dostum eğer bir yerlere gideceksen laptop tavsiye ederim ama eğer PC'yi bir yere götürmeyeceksen masaüstü al çünkü laptoplar fazla ısınıyor diyorlar eğer oyun falan oynamayacaksan laptop al daha iyi.

Çok gezen biri değilim fakat şu zamanda laptopla masaüstü neredeyse aynı fiyatken masaüstü almak mantıklımı?

Yeni konular

Geri
Yukarı