2021'de hala PUBG oynanır mı?

BurakAyikkk

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. PUBG Steam'de su anda 43.5 TL'ye düşmüş durumda. Alıp almamaya karar veremiyorum. Kimi çok bozdu diyor kimi çok hile var diyor sizce almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. PUBG Steam'de su anda 43.5 TL'ye düşmüş durumda. Alıp almamaya karar veremiyorum. Kimi çok bozdu diyor kimi çok hile var diyor sizce almaya değer mi?

İlk olarak arkadaşınız yoksa almanızı tavsiye etmem. Bozma konusunda oyuna bot getirmişlerdi ilk başta çok fazla bot vardı şu an ise 5/1 oranında bot var, hile konusuna gelirsek çok hile yok fakat 500 seviye Hakkari dağ komandoları var.

Bence alınabilir, oyun ilk çıktığından beri oynamak istiyordum, nasip bu yılaymış. Ancak oyuna yeni başladıysanız karşınıza sağlam adamlar gelecek, bunlar sinirinizi bozabilir. Hile pek kalmamış, bot ise az.

Değmez bence. CoD Warzone varken PUBG'ye para verme. Onun yerine 50 TL altı bir sürü oyun var.
Anladım teşekkürler.
İlk olarak arkadaşınız yoksa almanızı tavsiye etmem. Bozma konusunda oyuna bot getirmişlerdi ilk başta çok fazla bot vardı şu an ise 5/1 oranında bot var, hile konusuna gelirsek çok hile yok fakat 500 seviye Hakkari dağ komandoları var.
Hayır arkadaş yok alırsam tek başımayım, Komando iyiydi :DD

Oynanmaz. Rezil, çöp, yapımcısının utanması gereken bir oyun. Ne düzgün çalışan adam akıllı mekanikleri var, ne adam akıllı kontrolleri var, ne de düzgün grafikleri var. Sanki karakterin kolu bebek kolu da silahı tutamıyor havalara doğru gidiyor sıkarken silah.

Bu çöpün yerine gidin Warzone oynayın. Bildiğiniz düzgün kontrolleri, mekanikleri olan CoD oyunu işte.

PUBG oynamaktan en keyif aldığım oyunlardan biridir. Botlar işin içine dahil olduğundan beri pek girmesem de bu yeni başlayan biri için avantaj olabilir. 40 TL'ler civarında gayet alınır bence. Arkadaşlar ile daha keyifli olacağını da belirtmek gerekiyor.

İndirimdeki 40 tlye alınabilir. Profesyönel değilim mekanik vb. işlerden anlamam yani. Oyun arkadaşın varsa zevkli bir oyun ama 80 tlye daha iyi oyunlar bulunabilir. O yüzden 40 tlye indirime girmesini bekleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı