2021'de iPhone 8 alınır mı?

iPhone 7 almayı düşünen ben 😔
Yapmayın Allah aşkına, tamam bu ekonomide paramızın yettiği iPhone'lar bunlar belki ama eski eski iPhone'ları kullanıp sonra iPhone'lardan nefret eden gereksiz bir toplum oluşuyor. Ya çok pahalı olduğu için şikayet ediliyor -ki bu politik bir eleştiridir bence- ya da eski modellerindeki sıkıntılardan dolayı yakınılıyor çünkü günümüze yakın zamanda çıkmış olan güncel modeller iş yaparken artık 6s, 7 ve 8'in miladı doldu neredeyse.

Kısacası elinizdeki bütçeyi yazaraktan Technopat'a konu açarsanız size çok daha iyi kullanım deneyimi yaşatabilecek bir Android telefon önerilebilir. Şu zamandan sonra iPhone 7 temiz kullanılırsa daha 3 sene giderse aynısını sağlam bir Android telefon tercih ederseniz de elde edebilirsiniz bence temiz kullanımda.

Yapmayın Allah aşkına, tamam bu ekonomide paramızın yettiği IPhone'lar bunlar belki ama eski eski IPhone'ları kullanıp sonra IPhone'lardan nefret eden gereksiz bir toplum oluşuyor. Ya çok pahalı olduğu için şikayet ediliyor -ki bu politik bir eleştiridir bence- ya da eski modellerindeki sıkıntılardan dolayı yakınılıyor çünkü günümüze yakın zamanda çıkmış olan güncel modeller iş yaparken artık 6s, 7 ve 8'in miladı doldu neredeyse.

Kısacası elinizdeki bütçeyi yazaraktan Technopat'a konu açarsanız size çok daha iyi kullanım deneyimi yaşatabilecek bir Android telefon önerilebilir. Şu zamandan sonra iPhone 7 temiz kullanılırsa daha 3 sene giderse aynısını sağlam bir Android telefon tercih ederseniz de elde edebilirsiniz bence temiz kullanımda.

Ben 2. El alacağım Max fiyat 2300. Android asla almam bıktırdı çünkü. Param olsa IPhone'nin daha güncel modellerini alırdım ama şu anda sadece iPhone 7 alabiliyorum.

Ben 2. El alacağım Max fiyat 2300. Android asla almam bıktırdı çünkü. Param olsa IPhone'nin daha güncel modellerini alırdım ama şu anda sadece iPhone 7 alabiliyorum.
Maalesef o dolaylarda size 2-3 sene boyunca zevk verebilecek kullanım sağlayacak Android telefon da yok. O zaman iPhone 7 almak daha mantıklı en azından belli bir süre götürür fakat tüm konuların en sonunda ekonomik ve siyasal eleştiriye dönmesinden bıktım, o yüzden elimizdeki şartlarla ancak bunlara ulaşabiliyor olduğumuzu şu an bu konuda eleştirmeyeceğim. Allah kolaylık versin hepimize.

Bir ihtimal güncel bir Android telefon bulunabilir Sahibinden gibi yerlerden, örnek olarak: Xiaomi / Poco X3 / *ERDEM İLETİŞİM* KAPALI KUTU POCO X3 NFC 6 GB/128 GB -120 Hz sahibinden.comda - 933047245

Son düzenleme:
Paran buna yetiyorsa yapacak bir şey yok, alınır. En az üç sene daha güncelleme alır.
3 sene iyimser bir tahmin bence. Telefon halihazırda 4 yaşına giriyor bu sene. Bu sene iPhone 7 son güncellemesini alırsa bir sonraki sene de iPhone 8'i elekte bırakırlar. Yani ortalama 2 sene daha güncelliği var diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı