2021'de MTA ve Knight Online oynanır mı?

Oyunun deviri yoktur. Zevk alıyorsanız oynayabilirsiniz.

Hocam bu oyunlar hakkında bilgilerinizi paylaşmanızı istedim. Çünkü bunlar eski oyunlar ve serverları artık iyi olmayabilir ayrıca bazı güncellemeler sonucunda eski kalitelerini kaybetmiş olabilirler. Yani bana kalsa oynarım fakat yaşlı oyun oldukları için eskisi gibi olmayabilir. Bu yüzden sordum. Yinede teşekkürler.
MTA düzgün bir sunucu bulursanız oynanır diğer oyun hakkında hiçbir fikrim yok.

Hocam kusura bakmayın oyunu pek bilmiyorum bu yüzden düzgün sunucudan kastınız ne anlayamadım. Tam olarak nasıl düzgün sunucu bulabilirim?
Knight Online artık paran varsa oynanır. User sayısı yeni açılan sunucularda var. 2014'den sonra sarpa sarmaya başlamıştı zaten. Otomatik kasan bir bir cisim çıktı bir de. Sen bilgisayar başında yoksun o gidip kendi kendine kasıyor, pot falan alıyor. Oynama oynattırma.

Paradan çok ne var hocam demek isterdim ki fakir olduğum aklıma geldi :D yorum için teşekkürler bu arada.
Roleplay yapmak istiyorsan MTA çok kötü bir seçim. Roleplay için sa-MP veyahut GTA 5'e yönel. Knight Online ise hala oynanabilir, user sayısı çok güzel.

Anlıyorum. Fakat daha önce GTA 5 rp yapmaya çalıştım çok sarmadı bana göre değil. Ama Knight Online'ı deneyeceğim. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı