2021'de PS4 Slim almak

Arkadaşlar 2021 yazında çalışıp para kazanacağım PS4 Slim almaya karar verdim fakat arada kaldım. 1 yıl daha çalışıp PS5 alayim mi diye ama bir sorun var, o da oyunların en az 300 400TL olması ve 600'e kadar çıkması. Bu fiyatlar cidden korkunç sizce ne yapmalıyım? 1 yıl daha çalışmalı mı yoksa direkt PS4 Slim almalı mı? PS4 Slim 500GB çok az diyecek arkadaşlar için de harici 1TB bellek alacagım, iyi günler.

Xbox alabilirsiniz oyun fiyatları size korkutuyorsa Gamepass iyi gelir size.

Ps zorunlu mu size mükemmel sistem toplarlar.

Gördüğüm kadarıyla oyun fiyatları korkutuyor seni, ps meraklısı değilsen PC toplamak her türlü daha avantajlı. Yoksa PS4'de alınır.

Zaten laptopum var arkadaşlar, 1060'lı Monster. PS bana daha iyi geliyor hem oynamak, deneyimlemek istediğim oyunlarda var. God of War. The Last of Us gibi.

Xbox alabilirsiniz oyun fiyatları size korkutuyorsa Gamepass iyi gelir size.

Xbox'a bakacağım bakalım alabilirim daha iyi bütçem için.

Bende PS4 Pro var. Gayet memnunum. Oyun fiyatlarından korkuyorsan, dijital kardeşlik diye bir şey var. Bu sayede Last Of Us Part 2'yi 100TL'ye aldım ve oynayıp sattım. 0 TL ile oyun oynamış oldum. 😊 Şuan Ghost Of Tsushima oynuyorum kardeşlik sayesinde.

Biraz daha örnek istersen, Red Dead Redemption 2 ve Death Stranding oyunlarını 35 TL'ye almıştım. Bitirip tekrar sattım.

Zaten laptopum var arkadaşlar, 1060'lı Monster. PS bana daha iyi geliyor hem oynamak, deneyimlemek istediğim oyunlarda var. God of War, The Last of Us gibi.
Sizin amacınız PS4 özel oyunlar. Amacınız gayet güzel ve bu amaç uğruna Xbox tarafından vazgeçilip PS4 gayet alınabilir.
Tüm PS4 modelleri hala alınır Sony en az 4 sene desteğini çekmez. Oyun fiyatları pahalı gelirse Xbox modellerine yönelebilirsin.
Tüm PS4 modelleri alınmaz hocam. Fat kasalar artık ciddi anlamda eski kasalar. Slim ile aralarında teknik bir fark olmasa bile Fat kasalar genel olarak sorunlu kasalardır.

Konsol alırsanız daha ekonomik olur. Hiçbir bilgisayar o kadar uygun fiyata uzun yıllar götürmez. Tabi ps4ü kırdırmak diye bir şey de var ben desteklemiyorum ama seçeneklerden biri. Bence oyunları için almıyorsanız ve oyun fiyatları korkutuyorsa Xbox alın. Kontrolcüsü rahat ve çok fazla ses de çıkartmıyor. Eğer Xbox series s falan düşünürseniz yanına 1tb hafıza alın derim

Series S için bütçe yetiyorsa boşuna bakmayın bence ama exclusive oyunları oynayacaksanız alınır tabi ama 30 FPS bir bana mı kötü geliyor anlamıyorum, iyi bir TV varsa yüksek hz değerli Series S alırdım şahsen.

Geri
Yukarı